bepavadinimo

Lekiu vakar labai gražiu laiku labai gražiam lietui lyjant stoties rajone  miltelių spausdintuvui pirkti – tada dar reikia parlėkti, šį-bei-tą išsispausdinti ir šį-bei-tą nudirbti. Aiškiai žinau, kad geriau nežioplinėti, tai ir nežioplinėju. Bet jau šimtus tūkstančius ar net milijonus kartų esu pastebėjusi, kad dažnai pirmiausia viską pamato širdis, ir tik tada akys ar protas. Net bėgdama į aiškų tikslą ir žiūrėdama tiesiai prieš nosį padėvėtų daiktų parduotuvės vitrinoje, gausiai gausiausiai užverstoje kažkokiais baisiais akrilais, poliamidais ir kitais man labai negražiais siūlais ir daiktais, akimirksniu įžiūriu mažutį Noro Kureyon Sock siūlų kamuoliuką, tos spalvos (violetinis/žalias spalvynas) ir tos rūšies, nuo kurios ir prasidėjo mano besąlygiška meilė Noro siūlams ir viskam, kas su jais susiję. Jie net ne prie lango buvo, kažkur beveik po pardavėjos alkūne paspausti.

Įbėgau su visu lietum tan rūsin-parduotuvėn. Sakau – va tuos siūlus man — ne ne ne, va tuos, neeee, ne tuos, va šitą mažutį likutį. Kainavo tie 38 gramai tik 60 centų. Impulsyviai norėjau pulti pasakoti, kokie nuostabūs šitie siūlai ir kokį lobį pardavėja laikė tarp visų tų akrilų, bet laiku prisiminiau, kad nereikia kvaršinti žmonėms galvų, visi patys turime savo Stebuklų. Išėjau tyli ir laiminga. Ne dėl siūlų, bet dėl to, kad va taip va, eini ir pamatai net nežiūrėdamas. Dėl to, kad širdis gali matyti!

Jeigu kas norėtų, mielai padovanočiau tą likutį. Negaliu įkelti nuotraukos, nes jau seniai neprisiruošiu už wordpress’o nuomą susimokėti. Nu neprisiruošiu. Bet gal kažkada prisiruošiu. Bet jei kas norėtų, tai padovanočiau. Reikėtų tik senovės kvapą iš tų siūlų išvėdinti.

 

P.S. Siūlai jau iškeliauja.

Advertisements

4 Comments

Filed under Dalinuosi, Siūlai, Uncategorized

4 responses to “bepavadinimo

  1. Rasa, turiu iš tos spalvos siūlų visą megztinį nuo pradžios iki galo, tada dar vieno megztinio visas rankoves, ir dar vieno megztinio rankovių po kokius tris centimetrus:)) tai man tikrai užteka, o ir kitų Noro siūlų dar dvi didelės dėžės.

    su didžiausia meile ir džiaugsmu padovanosiu, kaip perduot? (senovės kvapas dar jaučiasi, bet visą laiką laikau balkone, turėtų kiek vėdintis, bet gali tekti išsiskalbti prieš projektą)

  2. Rasa

    Aha! Kaip pažįstamas toks jausmas!!😃 o siūlus priglausčiau su didžiausia meile ir džiaugsmu, bet kodėl pati nesunaudoji kokiam projektui?…😆

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s