Kasdiena

Kažkurį vieną pirmadienį taip staiga ir netikėtai supratau – nebegaliu ir nebenoriu nei megzti, nei siūlų matyti, nei galvoti apie tai. Taip stipriai pajutau, kad tučtuojau ėmiau visus pradėtus mezginius, kalnus siūlų, paruoštų artimiausiems projektams, kurių pilna galva ir kurie nuolat zyzia, baksnoja ir spirčioja, pakuoti į dėžes, o dėžes – į toliausias nematomas vietas. Tada išsiurbiau visus namus, visą sofą ir viską aplink ją. Nebeliko nė pūkelio. Ir tada didžiulę laisvę ir džiaugsmą pajutau, atrodo, net kvėpuoti ėmiau kažkaip erdviau ir lengviau. Kartu pasijutau tokia atvira viskam, ko gyvenimas pilnas pilnutėlis. Tai jau kurį laiką va taip ir gyvenu – laisva nuo priklausomybės ir erdviai kvėpuodama :))

Tai nereiškia, kad čia jau visam laikui. Tai tik reiškia, kad maisto papildų negalima arba bent nepatartina vartoti vietoj maisto.

***

O dabar apie mišką. Taigi jau pirmas kelias žibutes miške radau!! :)

Ir dar sutikau labai daug žmonių, miško takeliu traukiančių Kažkur. Jų buvo kokiu šimtu ar dviem šimtais daugiau negu manęs, tai man teko pasitraukti į takelio pakraštį ir duoti jiems kelią. Galvoje vis šūkčiojau – kas jūs? kur einate? kas čia vyksta? kiek jūsų daug! ir dar ne visi?

Kol galiausiai vienas tylus “kur einate?” buvo ištartas garsiai.

IMG_6364.CR2

IMG_6365.CR2

IMG_6367.CR2

Pasirodo, vyko kažkoks kassekmadieninis žygis. Kažkas iš paskutiniųjų man tarstelėjo, kad pasidomėčiau “zygis.info”. Pasidomėjau, gal ir aš kada prisijungsiu, nors man minios visai nepatinka. Bet atrodė, kad toj minioj labai gerbiama kiekvieno erdvė. Ir daugybė žmonių tiesiog sau patys su savimi tyliai ėjo. Pagalvojau, kad mėgčiau eiti paskutinė, jei mane priimtų :))

***

Nors minios ir nepatinka, visas tris Kaziuko dienas prastypsojau prie Sutvėrimų stendo. Padūsavau padūsavau, ir mane išsirinko vienas toks Geltonas ir vieni tokie karoliai. Va, parodau.

IMG_6397.CR2

IMG_6387.CR2

O toliau šiaip naujienos iš pavasariu jau labai kvepiančio miško. Kas susiraukšlėjo

IMG_6373.CR2

kas kailį numetė

IMG_6374.CR2.jpg

kas išvirto

IMG_6358.CR2

kas žiemą atlaikė

IMG_6378.CR2

IMG_6433.CR2

kas po žiemos iš žemės lenda

IMG_6354.CR2IMG_6427.CR2

 

Advertisements

8 Comments

Filed under Keliaujam?, Medžiai, Vaizdai

8 responses to “Kasdiena

 1. minios visiskai nepavydziu, nemyliu minios; misko irgi nelabai pavydziu, nes sunio déka kasdien po miska vaikstom, strazdu geguciu meletu klausom, zuikius ir ziurkes su antim baidom, ziedelius visokius, pumpurélius ir zoleles stebim. o vat ko supavydéjau (nuodémé), tai to geltono. ir stypsojimo prie Sutvérimu stendo irgi. ak, nuodéminga nuodéminga esu :D bet laiminga, kad gavau paskaityti ir paziuréti nuotrauku :)

 2. Reda

  Valio – miškais pareina pavasaris!
  O visai mintis paieškot kokio vaikščiojimo po miškus būrelio, nes pačiai sau nepriklausomai man pavyksta nužygiuot tik iki pagalvojimo “gal kurį savaitgalį į mišką ar ką..”.

  • jooo, neišsiruošiantiems čia tikrai labai geras būdas, pasidomėk tame zygi.info puslapyje, kur ten einama :)) kol kas žiūriu, kad labai mano keliais eina, tai nelabai įdomu. Kai eis kokiais man nežinomais tekais, tada turbūt ir aš eisiu

 3. upsazirafa

  haha….as zygiavau pati paskutine tos virtines uodegoj, ir vis zyzinausi,- kaiptainemezgam, kaiptainemezgam? taikaipdabarkeliausim? paskui vis save paramindama; nuobettaciauatsimeni,- kaip skrisdavom ikasmetinespavasarineskeliones ir visai nemegzdavom, ir nieko netruko? paskui dar,- otaikaipasdabarpastavenakvosiukitasavaiteee????katadadarysim?- tada viltingai,- ogal vinogersim ir kardashianusarbigbangkokius ziuresim:)
  paskiau pavargau vilktis is paskos, kliuvinedama ten uz saku ir isvartu, atsisedau ant kelmo, nusipurciau nuo raudonos vilnones kepureles pernykscius azuolo lapus ir paleidau visus eit savais keliais:)

 4. paskaičiau, pažygiavau ten kokį vieną kitą metrą tos virtinės uodegoj ir šviesiau paliko. Taip, kaip aplink tą sofą apsisiurbus.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s