Išvirkščia megztinio pusė

Katino reikalai aptvarkyti, galima grįžti prie mezgimo :))

IMG_4767.CR2

Štai kaip atrodo išvirkščia koriukų megztinio pusė. Nuotrauka būtų geriau ant žmogaus ir būtų geriau, kad būtų geresnė, bet dabar jau labai aistringai esu įsitraukusi į naujus mezginius ir nebesusikaupiu šito megztinio nuotraukoms. Bėda su išvirkščia puse buvo ta, kad nugaroje kaskart perkeltas siūlas. Teoriškai būtų galima apsimesti, kad taip ir turi būti, bet praktiškai labai akivaizdu, kad joks čia ne meniškas nukrypimas, o tik išvirkščiai apsirengtas megztinis. Problemos būtų galima išvengti ankstesnį siūlą nukerpant, kai imamas kitas siūlas, o vėliau pradžios ir pabaigos galus reikėtų dailiai suslėpti, kas kai kam ir nepavyksta (dailiai), ir labai nepatinka.

Bet man čia bėdos dėl perkeltų siūlų nebuvo jokios, nes turiu dailų indą su dar dailesnėm sagutėm, kurių man labai dosniai ir gausiai vis padovanoja Miadžikas (va čia). Jos sagos labai stebuklingos jau vien tuo, kad ką bemegzčiau, galiu tobulai priderinti spalvas. Šiuo atveju net buvau sudėjusi sagas pagal megztinio spalvas, bet paskui sumaišiau, nes man taip gražiau, mažiau primena parduotuvių rūbus :) Juostelę po sagomis numezgiau iš siūlo, kuris buvo vienas iš rankovių siūlų, tada prie jos prisiuvau sagas, o tada jau ją prisiuvau prie megztinio, prieš tai adatėlėmis prismaigsčiau, kad gerai elgtųsi.

Advertisements

5 Comments

Filed under Dalinuosi, kaip nusimegzti, Kaip pasidaryti, Siūlai, Sumeistravau

5 responses to “Išvirkščia megztinio pusė

 1. jurga vovere

  ir laukiu nebesulaukiu jau pasakojimo ir vaizdų apie tuos aistringai įtraukusius naujus mezginius :)

  • aha, jei kas gausis, nes turiu kažkokį labai aišku jausmą, bet nei matau, nei įsivaizduoju, kas per daiktas turi būti, mezgu mezgu, paskui prieš eidama miegoti išardau, o kitą dieną vėl mezgu :)) bet dabar nusprendžiau, kad vis tiek negaliu to jausmo už uodegos pagauti ir pamatyti, tai vakar vakare neišardžiau, ką numezgiau, megsiu toliau, kas bus, tas bus.

 2. jurga vovere

  bet tai kaip galima taip, atrodytų, iš nieko dyvų dyvus daryti?!
  Išvirkščioji pusė pranoko gerąją, na ir kas gi, neperskaitęs teksto, galėtų bent įtarti, kad čia ne paradinis užmanymas su visom tom sagutėm, juostelėm ir ko…
  nukeliu skrybėlę, o tiksliau, lenkiu žilą galvą :)

  • Jurga, ačiū, širdingiausiai už pagyras, nors aš taip niekaip ypatinga nesijaučiu, man rodos tiesiog gyvenu ir tiek, be jokių pastangų, be jokio veiksmo, būnu ir tiek, tai biški jaučiuosi nesąžininga klausydama pagyrų :))) o dėl megztinio, man ir pačiai dabar ta išvirkščia pusė gražiau, bent kol atsibos ir vėl grįšiu prie “geros” :))

   • jurga vovere

    taip jau yra, kad žavimasi ir giriama ne tik už pastangas, bet ir už talentą, drąsą, pastabumą, atvirumą, jautrumą (grožiui) ir kitas Dievo dovanas, nors gal kartais tai atrodo ir nesąžininga (tų atžvilgiu, kurie deda daug pastangų). :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s