E.

Buvo toks:

IMG_6572_medium2

Išardžiau iki margos viršutinės dalies ir tada iš tų išardytų (Drops Alpaca ir Delight) ir įvairių namuose prirankiotų papildomų (dar Drops Delight, Noro Flower Bed ir Lana Grossa Classic Tweed) siūlų išsiimprovizavo toks:

IMG_4171.CR2      IMG_4170.CR2

Tada sutikau Elvitą ir visam džiaugsme pažadėjau papasakoti bloge, kaip tokį maišą nusimegzti (todėl megztinio pavadinimas “E.”, dedikuota Elvitai, ir dėl įkvėpimo aprašyti, ir dėl jos fantastiškai gražių mezginių ir drąsos mokėti megzti.

Bet Elvita dar priminė mano pažadą prieš kokius metus papasakoti, kaip nusimegzti kažką tokio (siūlai – Rowan Tweed):

IMG_4175.CR2.

Dabar darbuojuosi prie to pirmojo maišo. Mezgu naują iš estiškos vilnos, vienas siūlas trijų, kitas – dviejų gijų, nes tokių buvo namuose:)))

Jei kas norit daugiau įspūdžių, kaip pasirinkti siūlus, o vėliau siaurinimą ar platinimą, paprašykit Mezgimo zonoje Sonatos papasakoti santrauką :))))

Jau numezgiau iki rankovių atskyrimo, tai liko nedaug. Ir tada bandysiu papasakoti vieną po kito.

Iš tikrųjų, tų modelių pasaulyje milijardai ir gal dar daugiau, ir aš neturiu nei gebėjimų, nei noro, nei suinteresuotumo dar aprašinėti labai konkrečiai kokį nors labai konkretų daiktą, aš moku tik numegzti va taip, iš galvos, be jokio žinomo plano ir turėdama nežinia, kiek siūlų (nors ir čia tik dėkingai susiklosto aplinkybės, va čia labai patinkantis straipsnis ta tema). Noriu bendrais bruožais aprašyti tik tada, kai jaučiu, kad tas daiktas teikia labai daug galimybių improvizuoti, keisti, derinti ir t.t.. Man atrodo, kad pagal šituos dvejus griaučius galima nesuvokiamą įvairovę numegzti, o kartu labai paprastu, gal net primityviausiu būdu.

tap kitko, norėčiau, kad nuotraukos nebūtų perkeliamos į supermamas ir osinkas :)

Advertisements

4 Comments

Filed under Dalinuosi, Kaip pasidaryti, Siūlai, Sumeistravau

4 responses to “E.

  1. jurga vovere

    Nu kaip smagu, Daiva, kad vėl (tiksliau, pagaliau!) sumanėt pasidalinti savo meistrystėmis ir improvizacijomis, aš vis tikrindavau, ar nėra ko naujo :)

  2. Elvita

    Vis dar negaliu patikėti tuo ką skaitau. Tu tikrai tą megztuką pavadinai mano vardu? Jis nerealus! Jau mintyse dėliojasi spalvos… Ačiū! Iš tikrųjų viskas prasidėjo nuo “Stereum ostrea”, nuosekliai sekus tavo aprašymą, aš gavau nuostabų rezultatą ir suvokiau, kad galiu megzti. Jeigu ne tavo kūryba tai nieko ir nebūtu. Labai vertinu tai ką darai, nes megzdama pagal schemas, aprašymus puikiai suprantu, kiek ten darbo būna įdėta, kad mes gautume džiaugsmą teikiatį rezultatą. Dar karta ačiū.

  3. Žana

    Na, jau kaip man patinka tas pimas išimprovizuotas daiktas iš Drops Delight, Noro Flower Bed ir Lana Grossa Classic Tweed. Kaip man irgi reikia tokių improvizacijų. Labai jau ačiū už idėjas :) Niekur jų “netampysiu” , nes ten net nebūnu …:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s