Žaidimas (mezgėjoms)

Šiemet tikrai nesudarinėsiu kalėdinio dovanotojų sąrašo ir tikrai per mane nieko nevyks. Šiaip nieko tokio, bet kas tą gali daryti, gal net įdomiau būtų, prisijungtų ir naujų žmonių, bet man tai nebeįdomu ir niekaip su tuo nebūsiu susijusi.

O bet tačiau turiu gerą žinią, kalėdas galima žaisti visus metus, ypač žinant, kad kiek duodi, tiek ir gauni :) (galima pasiskaityti Pam Grout knygose, viena, man regis, jau yra lietuviškai, o aš jau išsimanifestinau filmavimo aparatą ir įvairiausių kasdienių stebuklų).

Aha, apie žaidimą. Visai neseniai per vieną iš draugučių sužinojau apie Senučiukų projektą, o tada sužinojau, kad reikia skarų, apklotėlių, kojinių, šalikų, galbūt ir kepurių. Tad kodėl nepažaidus dovanų fėjų ir nenumezgus šio bei to su didele meile ir įsijautimu, gal net šventiniu jauduliu. Galima įtraukti vaikus, draugus ir artimuosius, užkrėsti kalėdomis-visus-metus ir t.t., nes kai artėja tikrosios kalėdos, dauguma labai įsijaučia į saviškių apdovanojimą (visiškai suprantama) ir platesnis pasaulis tuo metu atidedamas į šalį.

Gerumas dar tas, kad galima megzti viską, kas tau pačiai ar pačiam gražu, nesistengiant įtikti konrečiai paskirtam gavėjui ar gavėjai. Galima rinktis mėgstamiausius siūlus ir sau gražiausias spalvas. Tikrai niekas neraukys nosių ir neapsiverks gavęs (na, nebent iš džiaugsmo, netikėtumo, šiltumo, gyvenimo-gražumo).

Numezgus galima gal ir pyragą iškepti, ar sausainių ar kas dar ten kepama / perkama kalėdoms – visiška laisvė žaisti.

Gera žinia ir tai, kad nėra jokių terminų, jokio spaudimo rodytis ar pan. Numezgus ir suruošus siuntinuką tereikia parašyti  senuciukams@gmail.com ir paklausti, kuriuo adresu siųsti. Senučiukų savanoriai dėl irgi visiškai suprantamų priežasčių aprėpia nedaug senelių namų, tai tuos aprėptuosius visus apmezgus, galima apdovanoti (apmegzti) arti savo miesto, kaimo ar tėviškės esančius senelių namus.

Tikrai žinau daug žmonių, mėgstančių megzti, pvz., skaras, bet nemėgstančių jų dėvėti, vargšai jų draugai paprastai jau būna apmūturiuoti nuo galvos iki kojų, tai ką daryti vargšei mezgėjai?:))) Bet dabar jau yra išeitis (čia jau nuo top shop reklamos nusirašinėju). Žodž, mintį išdėsčiau, pirmyn žaisti, kas tik nori žaisti.

Iki Senučiukų projekto užtikimo man ir į galva nebuvo atėjęs toks variantas, kai sukdavau galvą, kur dėti atsibodusias skaras. (Viena mano draugė net mamai skundėsi, kad aš liepiu dėvėti viską, ką primezgu. Na gerai, nesiskundė, bet reikia kokią dramą įtraukti) :)))

Advertisements

Leave a comment

Filed under Dalinuosi, SWAP

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s