Pamiršti dalykai

Vakar pašto dėžutėje radau atvirlaiškį (gražus Sutvėrimų atvirukas), o jame beveik anonimiškas sveikinimas su gimtadieniu (jau praėjo, pamirškit), rūpestingai užrašytas ranka. Beveik anonimiškas, nes beveik žinau, kas atsiuntė, ir inicialai yra, tik jie kažkaip ne visai atitinka man žinomus inicialus. Nuo to tik dar smagiau :)

Dėmesys labai malonu, bet šiuo atveju buvo kažkas gerokai daugiau. Niekaip nesupratau, kas kitaip, kol nesupratau, kad kitaip yra ne spausdintuvo, o žmogaus ranka užrašytas tekstas. Susivokiau, kad jau seniai nematau ranka užrašytų tekstų, išskyrus visokių tekstų ir šiaip lapiukščių pakraščiuose pačios ir sau pačiai užrašytas pastabas. Supratau, kad turiu artimiausių mylimiausių draugų, kurių rašto net nežinau, niekada nesu mačiusi, kaip jie rašo. O kažkada būčiau galėjusi vos akį užmetusi atpažinti, kas rašė. Raštas nyksta? :)

Jei ir nyksta, nieko tokio. Viskas gyvenime gimsta ir miršta. Ir jei kažkas ėmė nykti, vadinasi to kažko laikas eina į pabaigą ir atsiras nauji ‘kažkas’. Ir, aišku, tikrai nereikia kabintis ir iš nostalgijos niekaip nepaleisti. Tai gali būti lėtas gyvenimo nuodas.

Bet vis tiek, taip smagu matyti ranka užrašytą tekstą!

Advertisements

Leave a comment

Filed under Pagalvojau

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s