Kepurė-burtas

Noro Flower Bed by infusionn
Noro Flower Bed, a photo by infusionn on Flickr.

Vieną kartą labai nekasdienėm (o gal ir labai kasdienėm) aplinkybėm sutikau vieną merginą. Taip paprastai, be jokių įžangų ir ceremonijų. Taip, kaip man labiausiai patinka.

Bekalbant paaiškėjo, kad jai reikėjo kojinių. Aš norėjau jas jai numegzti. Šiaip sau, dėl džiaugsmo. Ji iškart suprato, kad visai normalu taip norėti – nepažįstamam žmogui numegzti kojines dėl džiaugsmo, įdavė man į rankas du kamuolius prašmatnių siūlų ir net nepaklausė vardo ar telefono numerio. Nes tiesiog nepagalvojo, kad reikia klausti visko ir apsisaugoti, kad nedingčiau su visais siūlais. Kojines palikau sutartoj vietoj, nes irgi neturėjau nė jokio kontakto. Ir vardo tada nežinojau :)

Vėliau dar kelis sykius netyčia susitikom. Tada paaiškėjo, kad ji nori kepurės. Pagal užmanymą galvojau vienokią megzti. Net siūlus gavau. Bet pradėjusi megzti supratau, kad ne tai, visai ne tai. Vienus siūlus pakeičiau kitais, tada dar vienų pridėjau. Ir gavosi dvi kepurės. Viena labai faina, o kita – labai stebuklinga. Su kiekviena tos stebuklingosios eile, su kiekviena išmegzta akimi jaučiau ir mačiau tą merginą visą laimingą ir švytinčią, jau šį pavasarį keliaujančią su stebuklinga kepure. Ir tikrai ne pati prisigalvojau, kiekviena išmegzta akis man apie tai kalbėjo. O man tik duok stebuklų, aš jais tikiu :) Ir tikiu, kad pavasaris jai ateina labai dosnus ir laimingas.

Ir dar tikiu, kad stebuklais reikia kuo plačiau dalintis. Todėl su Žirafomis nusprendėme aprašyti, kaip tą kepurę nusimegzti. Ir dalinamės tuo aprašymu :)

Taigi, dabar ir jūs galite turėti  TĄ kepurę-burtą. Koks bus jūsų burtas – nežinau, kiekvienam jis vis kitas. Pačios mezgamos akys, pačios gulančios spalvotos eilės pasakys, jei klausysite. O jei tingite / nenorite / nemokate megzti, pas Žirafas rasite ir vieną kitą jau numegztą. Dabar arba vėliau.

Keliaujam pas ŽIRAFAS!

p.s. tarp kitko, akys greičiausiai garsiai nepasakys, nebijokit ir nenusiminkit neišgirdę :)) net jei tiksliai nežinosite, kas per burtas jūsų kepurėje, jis ten bus, be jokiausių abejonių. Būtent tas, kurio jums reikia. Net jei dar nežinote, kad jums jo reikia. Net jei atrodys, kad nėra. Jis ten tikrai bus :)

p.p.s. Žirafos – tobula komanda, su tokia komanda galiu turbūt bet ką pasaulyje :))

Advertisements

4 Comments

Filed under Dalinuosi, Kaip pasidaryti, Siūlai, Sumeistravau

4 responses to “Kepurė-burtas

  1. Stebuklingas tu zmogus, Daivuze :)
    Visus tavo straipsnelius skaitau su sypsena nuo ausies lig ausies :)

  2. Aurelija T.

    Labai graži stebuklų istorija…

  3. knitzone

    Oi, kaip ačiū už burtų receptą!:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s