Mikroskopinio dydžio gamintojai (MDG)

Čia bus reklama, pati tiesmukiškiausia :) Raginsiu Kalėdoms ar kitoms šventėms dovanas pirkti iš MDG. Man atrodo, kad nejučia įkvėpė Gintė iš Kokono :)

Egzistuoja pasaulyje smulkieji gamintojai. Tikrai nežinau, kas jie yra, bet kažkas, kas negamina tonomis – turbūt. Bet egzistuoja ir mikroskopinio dydžio gamintojai, net nematomi plika akimi, apie juos paprastai sužinoma iš lūpų į lūpas, ir ne itin plačiai. Tokių mikroskopinių gamintojų žinau jau kokių dešimt metų. Ko tik nesu pirkusi iš jų, ir niekada nenusiviliu, nes tarp jų yra be galo profesionalių ir labai kokybiškai dirbančių, tik tokius ir reklamuosiu.

Po komentarų noriu papildyti, kad čia jokia ne iniciatyva ir jokio portalo iš mano pusės tikrai nebus, nes tai tiesiog visiškai neįdomu :) Nenoriu masiškai kažką reklamuoti, nes tada viskas virsta vienu didžiuliu supermarketu, kur nežinia nei kas, nei kaip, ir tie gerieji kuklieji vėl pasimeta kažkur ir lieka nepastebėti. Čia tik noriu pasidalinti savo pačios įspūdžiais apie tuos, kuriuos pažįstu, žinau, išbandžiau ar myliu :) 

Bet komentaruose visi, kas norite, tikrai galite palikti savo kontaktus :)

NEĮRAŠIAU SEDONOS! taip, kaip gi aš praleidau Donatą. Man Donata – pati geriausia Lietuvos tekstilininkė. Atradusi ją gana senokai taip žavėjausi (ir tebežaviuosi) jos darbais, kad net susidraugavome. Aišku, dabar kažkiek metų nesimatėm per mano vojažus, bet draugystė gi širdyse būna, ne kur kitur. Taigi, turiu labai ne vieną ir net ne penkis Donatos veltus šalikus ar šalikėlius. Dar turiu dvi rankines ir vieną labai prašmatnią terbelę, jos pačios rūdimis dažyto audinio. Tai va. Bet dabar Donata rengia visokius Apple daiktus ir visokias skaitykles. Iki šiol graužiuos, kad neturiu nė vieno iš jų. Gryniausiai dėl tų fantastiškų dėklų. Šiaip tai šimtas metų man tie gadžetai.

Dar buvau neįrašiusi Daivos, arba Stiklo karoliukų dirbtuvėlės Ūta. Oi kaip man patinka jos stiklai. Irgi nevardysiu, kiek ko turiu iš jos prisipirkusi:)) ir auskarų, ir kaklapuošių, ir miniatiūrinį stiklo buteliuką, ir palaidų karoliukų. Jos darbais galima ir puoštis, ir šiaip delnuose dėl džiaugsmo laikyti )

Ir, aišku, Žirafos, jos irgi tarp tų plika akimi neįžiūrimų gamintojų. Mezginiai gal ir nelabai dovanoms, nupirksi vienam ir kitiems nebeliks pinigų:))) Nors pirštinės tai ojojoj kokia dovana būtų, ojojoj kokia dovana. Bet labai gera dovana būtų ir levandų prikimštos gražiosios pagalvėlės (vos delno dydžio), jos labai tinka tetulėms, dėdulėms, mamulėms, tėtuliams, sesulėms ir draugams. tas daiktas įtiks visiems, nes visi turi spintą ar komodą ar bent stalčių. Ir lovą turi, o tokia pagalvėlė prie lovos labai maloniai ir vos vos juntamai kvepia ir ramina. Dar dovanoms labai tinka mažos rankomis įrištos knygelės. Gal ne kiekvienam, bet romantiškai sielai – labai tinka :) Dar labai geras ir mano pačios išbandytas reikalas – išpieštos medinės dėžutės. Dar – puikios rankų darbo spalvotos sagos,  bet jų reikėtų ieškoti pas “Smagu visiems“.  Visą šeimą galima apipirkti vienu užėjimu :)) (aaa..poblatu pasakysiu, kad pas Žirafas iki Kalėdų dar gali būti fainų vilnonių kojinių, tos tai tikrai labai tinka dovanoms, pažadėti negaliu,  bet labai gali būti, kad bus)

Kalėdoms visad reikia daug maisto. Gal kam ir patinka aplink puodus suktis, tai tebūnie. Bet mes su žirafomis nusprendėme, kad netepsime nei rankų, nei blėkų, ir kalėdinius keksus užsisakysime iš Kamanės Gurmanės. Paskui dar pagalvojom, kad ir sausainių užsisakysim. O dar ten visokių užkandžių užkandėlių. Daug ką ragavome, viskas buvo labai labai gardu. O dar tikrai žinome, kad Kamanė nenaudoja jokių nesąmonių, gamina viską iš kokybiškų natūralių produktų, be galo myli gaminti ir gamina, nes negaminti negali (kaip aš negaliu nemegzti). O kai taip skanu ir dar geros kainos, tikrai neverta per daug pačiam miltuotis ir tešluotis. Kamanės Gurmanės skanumynai čia, būtinai užsukite.

Laimą, arba Laimiką, žinau jau labai seniai. Turiu netgi jos pagamintą lėlę, va šitą. Laima turi savo stilių, kad ir ką daro, viskas labai kruopštu, suderinta, neperkrauta. Jau buvau pametusi ją ir nežinojau, ką ji daro, bet su žirafomis vėl aptikome Laimiką FB, pasirodo, ji dabar siuva labai gražias lėles su labai gražiais plaukais ir pūstus sijonėlius mažametėms damutėms :) Savo mergaitei nė neabejodama pirkčiau šioms Kalėdoms Laimiko lėlę (ir žinoma sijoną!!). Užsukite, gal savo mergaites nudžiuginsite :)

Svirplelė arba Lina arba Lina ir Adomas arba Lina, Adomas ir Mergaitės!!! Atvirai sakau, labai myliu tą šeimą. Kokie nuostabūs jų darbai, kaip drąsiai ir gražiai jie gyvena, kiek aplink juos meilės jaučiasi, kai sutinku kur mugėje. O darbai…turiu milijoną auskarų, kaklapuošių, broškelių ir sien-puošių, ir dar noriu, be galo, be saiko. Užsukite pas juos ir suprasite, kodėl. Mmmmm…..tokios dovanos mane ant debesies užkeltų:))) 

Woolf’as arba Jurga. Renkite vaikelius labai kokybiško natūralaus pluošto rūbeliais. Nerenkite akrilu, gi akrilas iš naftos gaminamas. Ar kažkaipten. O Jurga tokių dailių daiktelių primezgusi, viskas natūralu ir stilinga. Ir ne šiaip bet ką, bet tai, kas geriausia vaikams, nes turi rengti savus du mažamečius, taigi tikrai žino, ko jiems reikia :)

Vėl maistas, ir ne tik Kalėdoms. Jau ko ko, bet sūrių tai reikia visus metus, ypač jei tai “Varinio puodo” sūriai. O jei dar sūriai iš jaunų, labai ramių, atvirų, nuoširdžių  žmonių, na tokių Tikrų Sūrininkų. Jie patys augina (ne sūrius, o karves ir avis), patys gano (ir vėl, ne sūrius, o gyvuliukus), patys melžia (irgi gyvuliukus), patys spaudžia (dabar jau sūrius) ir patys savo rūsiuos brandina. Miadžikas tuos sūrius valgo kiaurus metus, jos šeimos šaldytuve visada tų sūrių yra :)

Virginiją kadais užmačiau Flickr’e, pirmiausia pamačiau mikroskopinius nertus puodelius. Paskui pamačiau visokių “pjaustomų” daržovių, dešrų ir kito gėrio. Nertų, visiškai saugių ir labai įdomių vaikams žaisti. Dabar FB užtikome jos Siūlų kamuoliukų istorijas ir dalinamės jomis :)

Vaida, visai visai mikro :) labai gražu, labai šilta, labai dovanotina :)) veltų daiktų būna visokių. bet būna jų labai profesionaliai suveltų, va tie tai lobis. Kas pabandė gerai suveltas šlepetes, kitokiomis nebeapausi!

Apie Mielą Sielą sunku ką nors žodžiais pasakyti. Žiūrėdama į jų medinukus noriu tik dūsauti ir svajoti. Ir Žaisti. Tikrai :)

O ta Ivė. Prisipažinsiu. Stovėjom su mergom Kokone, žiūrėjome į suknėtas taškėtas maždaug keturmetes  ir dejavome, kad Ivė nebemažametėm mergaitėm suknių nesiūna, o aš taip norėjau tokios taškuotos trikotažinės suknios, kad kuo rimčiausiai burbėjau po nosim – pasisiūsiu, tikrai pasisiūsiu, nu tikrai, pamatysit. Aišku, kad nepasisiūsiu. Nes tai bus ne tai. Geriau palauksiu, kol Ivė ims siūti nemažametėms mergaitėms. Ir jūs ne siūkit, o pirkit :)

Dar yra tokie Bijūnai. Eina jie sau. Kaip pas juos viskas gražu, pas tuos Bijūnus. Savo damoms karolius dovanokit. Žiauriai gražūs!

Inga Bardau. Jei norėtumėte sau ar kitam padovanoti spalvotus auskarus ar kaklapuošius, labai rekomenduoju Ingos darbus. Turiu daug jau nuo seniai, labai mėgstu iki šiol, labai kitoniški, spalvoti, įdomūs :)

Ramintą arba Artpocket irgi kadais užtikau Flickr’e. Labai labai rekomenduoju norintiems puoštis :) Man labai patinka, gal kad daug gamtos jos darbuose?

Giedrę Kaubrytę Schmidt (arba Manomine) irgi radau Flickr’e. Tai ką ji daro, varo iš proto mano vidinį vaiką. Bet taip varo iš proto, kad tas griūna ir nualpsta iš norėjimo (net nesugeba kaip normalus vaikas griūti rėkti ir spardytis, emocijos per stiprios) Tos Pasakos, kuri gimsta Giedrės nežinaukur – fantazijose, širdyje, rankose? Čia jau ta magija, kurios neišriši. Būtinai pažiūrėkite!

Flickr’e sutikau ir Dovilę arba Doribig. Pirmiausia labai patiko jos nuotraukose  stebėti gyvenimą aplink ją, o gal joje? Ir vėl, kai kurių paslapčių galva nesuprasi.  Taip iš pagarbaus atstumo stebėdama gyvenimą aplink ją, pastebėjau, kad jos – ir vėl – fantazijose, širdyje ar rankose gimsta mažučiai veikėjai. Bet kuris labai praktiškas žmogus pasakys, kad laisviausiai galima gyventi be visokių tokių įsegamų, delne ar kišeniuje nešiojamų žmogeliukų. Aišku galima, Dievuliau, galima tai viską, bet ar reikia? :))

Rūta Elzė!! Šita mergaitė pati iš kitos planetos, man atrodo. Ir jos darbams apibūdinti žodžių neturiu, kaip tik norisi dar ir kvėpavimą sulaikyti. Buvau jau ją pametusi, bet šiandien prisiminiau ir kaip puoliau ieškoti :)) ir radau, akimirksniu. Labai apsidžiaugiau, kad jos pasaulis tebepilnas Magijos.

Lininiai švėrys! Jei reikia paršų, juodvarnių, dramblių ar kitų žiauriai gražių švėrių, tai tiesiu taikymu prašom į Adatinę. Man jų jau labai reikia…aaa..kaip reikia!

Dar prisiminiau, kad labai gera dovana – žolės. (ne ta, ne ta žolė, nesvaičiokit :)) ) Istorija tokia. Einu žiemą Kaziuko muge ir matau merginukę ir vaikinuką, pardavinėjančius fantastiškiausius iš žolių pagamintus indus, ir kol aikčioju prie tų indų, tie jaunuoliai man įpila arbatos ir aš jau trauksiu toliau….beeeet…gurkšnelis tos arbatos ir kaip skutau atgal, sakau greitai greitai man duokit šitų žolių, tokio stebuklingo skonio/kvapo dar negirdėjau. ir davė jie man tų žolių du pakiukus, neprisimenu, kaip ten tiksliai vadinosi, bet kažkas apie 27 žoles vienoj arbatoj. nežinau taisyklių, kiek žolių turi būti arbatoj, ir ačiū Dievui, nes tos 27 žolės didelis skanumas :) Aha, prie esmės. Tai tie jaunuoliai buvo žolininkės Rasos vaikai :))

Gyvas aliejus. Dar neišbandžiau, bet išbandė ir labai tuo džiaugiasi Miadžikas. O tai jau Labai Rimta Rekomendacija.

Dar didelė fainybė yra Kitokie amatai. Su Aurelija dar spėjom prabėkšom susitikti kadais Labai Seniai kažkur internete. O paslapčia Miadžikas dar sako, kad jų medus – pats skaniausias.

Advertisements

17 Comments

Filed under Dalinuosi, Reklama, Sumeistravau

17 responses to “Mikroskopinio dydžio gamintojai (MDG)

 1. Sonata

  Labą vakarėlį.Užsukau ir aš į Jūsų puslapiuką.Ech,kiek šaunių gamintojų aptikau.Dėkui Jums,kad leidziate susipažinti ir pažinti nuostabių rankų meistrus.Beje,pati siūnu lėlytes.Mielai kviečiu užsukti į jų pasaulį :) Ačiū.
  SOnata
  https://www.facebook.com/Sonatuko.Leles

 2. Pamačiau FB šią iniciatyvą apie mikroskopinio dydžio gamintojus, ir labai patiko! Gal kada tai gali net peraugti į visą portalą? :)
  Pati taip pat esu viena iš “mikroskopinių” – gaminu ekologiškus rankų darbo kremus. Apie juos daugiau yra čia: https://www.facebook.com/EkologiskaKosmetikaPasaka (tikiuosi, nieko tokio, kad įdėjau nuoroda?)
  Dar pažįstu vieną panelę, kuri siuva nerealiai gražius lininius zuikučius.
  Ar būtų galima visu tuo kaip nors čia pasidalinti?

 3. Prieš kalėdas vyksta ir mikroskopinio dydžio stebuklėliai :} Dėkui, Daiva, buvo labai netikėta surasti prie visų šitų grožybių ir savo vardą.

 4. Maloniai netikėta… Ačiū!!!

 5. Va cia tai suprantu, cia tai reklama ! Imeciau savo feisbukan.
  Kai kuriuos siuos gamintojus zinojau, o kai kuriu – ne. Manau, kad ir mno draugams taip. Aciu uz gerus adresus :)

 6. Kaip gražiai tu čia :) ačiū tau labai :)

 7. Anonymous

  Kaip gražiai tu čia :) ačiū tau labai :)

 8. Pingback: Smagu Visiems - Kur pirkti dovanas

 9. Siga

  Visko noriu. Visur prisižiūrėjau ir pasižymėjau savo būtina pirkti sąrašiukuos. Aš ir keleta tokių taškų turiu, bet šitas sarašas aplenkia viską. Tiesa, Ivės parduotuvėje yra skiltelė mamoms ir tėčiams. Tai aš ir daabar sukryžiavus du pirštus tikiuosi, kad ten taškuotų suknelių kada atsiras. :)

 10. gintė

  ai, ir man pakeliui su MDG :D

 11. gintė

  nugi, dalinuos reklama FB, kaip kitaip!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s