Po mugės

Jau po Kokono mugės! Miegojau kaip meška, gal kokių nežinau kiek valandų, net to škvalo negirdėjau :) Menki juokai, kartais tikrai nesusivokiu, kurioj planetoj gyvenu. Klausau pasakojimų, kaip škvalas Vilnių nusiaubė ir negaliu patikėti – miegojau Vilniuje, bet nebuvo jokiausio škvalo. Tai kurioj Tikrovėj buvau tada?

Biški įspūdžių apie mugę. Mugės diena prabėgo labai greitai, bet kartu atrodė ilga ilga, be jokios pradžios. Gal dėl to, kad iš vakaro iki vėlumos ruošėmės. Jau jokia naujiena, kad mūsų trijulėje dominuoja skaičius du. Ir kad dvi iš mūsų – neskubėtojos (pirštais gal nerodysime), nuolat pamirštančios laiką. Šeštadienį joms abiem  (t.y. upsai ir man) teko pareiga nueiti iki mugės vietos ir gauti vietą. Dar anksčiau kažkuri iš mūsų turėjo parašyti rengėjams ir gauti stalą. Bet kol susiruošėm parašyti (nes-kur-skubėti-mugė-dar-negreit), stalų nebebuvo. Nieko tokio, miadžikas sugalvojo, kaip tą stalo problemą spręsti. Turbūt nėra nieko, kuo ji nesugebėtų pasirūpinti (ji mūsų Mr. Black iš Pulp Fiction)!

Taigi, šeštadienį reikia užimti vietą, ir mes tą žinome. Ir žinome, kada reikia atvažiuoti tos vietos užimti. Bet nė viena nežiūrime į laikrodį, nes nėr kada, nes susitikus taip daug šnekų ir džiaugsmų. Nesvarbu, kad kasdien viską aptariam skaipe. Kai susitinkam, iš kažkur stebuklingai atsiranda daugybė visko, dar neaptarto. Taigi, iš stoties pirmiausia traukiam – kavos.  Ta mūsų kava – ritualas. Kai iš stoties ar oro uosto tik susitikusios traukiame kavos, jaučiamės lyg eitume pusryčių vienoje  iš tų visiems-žinomų-mūsų-gegužės-pirmo-savaitgalio-kelionių-kai-upsa-suvalgo-pusę-mano-pusryčių-nes-ji-ėdresnė-už-mane.

Po kavos pakeliui Mezgimo zona. Užsukam su visu dideliu lagaminu ir beveik tokiu pat dideliu krepšiu (ir vos sutelpame, nes, pasirodo, ten tebevyksta mokymosi megzti būrelis) , sutinkame bendraminčių, džiugiai ten viską aptariam, palakstom aplink lentynas ir apžiūrim, pabendraujam net su nepažįstamais užsukusiais pirkėjais ir tada kažkuri susivokiam, kad gal reikia eiti jau, gi turim vietą užimti. Bet tada sugalvojam, kad būtų smagu pasivaikščioti ir patraukiam koja už kojos pėsčiomis su visu lagaminu ir didžiuliu krepšiu. Kai pagaliau ateinam, pasirodo, kad vietos visiems išdalintos, visi stalus užsiėmę ir mes turėtume likti be vietos. Bet vis tiek kažkodėl labai patenkintos ir išsišiepusios laukiam, kol rengėjai ką nors sugalvos, ir jie, aišku, sugalvoja :)) atranda mums pačią geriausią vietą, apie kurią nė nebūtume pasvajojusios, ir tada dar pasirodo, kad iš kažkur atsiranda atliekamas stalas, taigi mes gauname dar ir stalą, ne tik pačią geriausią vietą!! Ir vėl mums pasiteisina taisyklė, kad nebūtina būti nustatytu laiku, būtina būti Tiesiog Laiku :)  o tas Tiesiog Laikas gali būti ir porą valandų pavėlavus.

Paskui visą vakarą pakavom, užrašinėjom, pririšinėjom, dėjom į dėžes – kaip patys tikriausi Kalėdų Senio nykštukai. Ir negalėjom patikėti, kai vos po vidurnakčio jau viską buvom surikiavusios.  Labai juokinga buvo tai, kad dvi neskubėtojos pabijojo Mr. Black’o ir susikaupusios padirbėjo :) Tas visas pasiruošimas ir vėliau jau buvimas mugėje taip patiko, kad mes su upsa nusprendėm būtiniausiai dalyvauti Kaziuko mugėje. Miadžikas į šitą mūsų pareiškimą sureagavo tylėdama, tik kilstelėjusi antakį. Ji gi žinojo, kad į Kaziuką mes norėsime iki tos minutės, kai per lietų ir šlapdribą mugės gale išeisime į lauką. Taip ir buvo, kai sužvarbusios stovėjom lauke, net nesikalbėdamos nusprendėme – ne, į Kaziuką neisime, gi Kaziukas lauke būna. Gal vasara kada, kai gražus oras..gaaal, patenkintos tyliai pagalvojome :)

Advertisements

1 Comment

Filed under Aktualijos, Linksmos istorijos, Žirafos

One response to “Po mugės

  1. Smagu :)
    Ir tikru tikriausia tiesa, kad svarbiausia – Buti Laiku. Sulaukti Teisingo Momento, kaip sakydavo vienas mano draugas.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s