Vėl priklausomybė

Per tą miadžiką visą savaitgalį praleidau su GS.

Jei netyčia su kokiu reikalu čia užsuktų BM, iškart sakau TIKRAI TIKRAI kalta tik aš, GS apie mane net nežino.

O kalčiausia, aišku, miadžikas.

Penktadienį vakare prisijungiu prie draugučių, ir, aišku, paskutiniu metu vyrauja viena tema – statybos. Besirūpinant ten mums statybomis miadžikas kažką susako, kad ji seka kažkokį diedą ir tas diedas labai fainai rašo. Kažką ten susakė. Gal tas diedas kaip nors su mūsų statybomis susisiejo ar ką. Nežinau jau net. Upsa gal tuo metu vaikelius valdė, tai net nesureagavo, o aš susidomėjau. Gavau nuorodą, paskaičiau naujausią įrašą. Labai taip gerai vienu ypu be jokių pauzių susiskaitė. Ir taip ritmingai visą laiką vienu ypu be pertraukų krizenant. Tada dar paskaičiau, tada dar. Tada miadžikas pasakė, kad yra to diedo elektroninė knyga. Tada jau atėjo penktadienio naktis, o aš dar skaičiau ir verkiau iš juoko, suverkiau visas turėtas nosines.  Bet svarbiausia, kad net ne šiaip skaičiau. Kaip koks Leninas su biblioteka (kai žmonai pasako, kad pas meilužę, meilužei – kad pas žmoną, o pas į biblioteką mokytis). Tariau, kad man jau laikas miegoti, nuo draugučių atsijungiau ir tada slapčia iki vidurio nakties skaičiau. O kai jau slinkau miegoti, keistai perštėjo akis, lyg būčiau bliovusi. Bet, pagalvojau, neblioviau jau paskutinius tūkstantį metų, tai gal koks uždegimas įsimetė?

Šeštadienį ryte jau siunčiausi knygą. Skaičiau ir kvatojausi, ir tyliau krizenau, ir juoko ašaros vėl tekėjo gausiai. Perskaičiau su kokiais tik keliais atsitraukimais į tūliką ir kavos atsinešti. Tada reikėjo išeiti iš namų. Nu ir šiaip nepatogu prieš žmones visokios priklausomybės, tai aceit gražiuoju pati atsijungiau.  Bet paskui vis tiek visą dieną sukusi apsisukusi lindau į blogą dar ir dar ieškoti, gal ko dar neperskaičiau. Sekmadienis ir vėl buvo su GS, išskyrus trumpą išvažiavimą padirbti ir užsidirbti labai gardžių vaišių lauknešėlį (papasakosiu apie tai kitą dieną). Jau perskaičiau viską ir man jau lomkės (laužynės?), tokios pat kaip laukiant originalaus šešto Big Bang Theory sezono. Nu labai gera skonio koncentracija, kaip sakytų brangioji Bridžė. Kaip koks patrauklus serialas – užsidedi ir pažiūri kelis sezonus vienu prisėdimu.

Tiesa, keisčiausia, kad ir aplink miadžiką, ir aplink mane žmonėms KAŽKODĖL nejuokinga. Tai mes kaip durnės tarpusavy siuntinėjomės citatomis ir kartu juokėmės, nes taip linksma, kad jau net negali tverti savam kaily ir vienas juoktis, būtinai turi dalintis su kitais. Tai va ir pasidalinau.

Einu pažiet, gal ką naujo parašė. (norėjau ką nors komentaruose parašyti, bet guglas įrašo vardą ir pavardę. nu bet sakau, koks Normalus Žmogus komentuoja išsiviešinęs, pasidrovėjau.)

Ne į temą. (kai šian grįžinėjau iš padirbėjimo, apsikrovusi daiktais, trikoju ir dėžute lauktuvių, autike mane užkalbino mergina. klausė tradicinio autike klausimo – ar stos jis vienoj ar kitoj stotelėj. Kai atsakiau, mergina man pasakė, kad nesitikėjusi lietuvių kalbos iš manęs, nes kaip lietuvei ant manęs labai daug spalvų. Na taip, nespalvotas buvo tik trikojis ir balta lauktuvių dėželė.)

Advertisements

5 Comments

Filed under Aktualijos, Dalinuosi, Linksmos istorijos, Malonumai

5 responses to “Vėl priklausomybė

 1. RasaJ

  Kaip gi gali būti nejuokinga? Man tai labai juokinga. Smagiai, krizenamai juokinga. Ir kartu – kažkaip net intelektualiai juokinga. Ačiū už nuorodą. Ir kartu – neačiū – nes dingo daugiau nei pusė dienos kažinkur ir beveik galima sakyti, jog visi protingi mano laisvadienio planai nuėjo geriausiam žmogaus draugui ant uodegos…

 2. GTP, GS tau dėkoja, kad nesakysi BM.
  Paveiki tavo reklama, nes žiūriu kažkoks naujas judėjimas iš naujų ineto vietų mano bloge. Dėkui už rekalmą.

  • oo, dėkui tau už tą juoką, jau seniai nebuvau tiek vienu ypu prisijuokusi. labai malonus akiai ir širdžiai rašymo būdas :) ir dar labai patinka tas detalių matymas, tokių, atrodo, visiškai smulkmenų. tas man pačiai gyvenime labai įdomu :))

   žodž, cheers!

 3. Graziai ir linksmai raso tas GS, aciu uz nuoroda :) Va taip issyk netapau priklausoma nuo jo tekstu, bet tikrai sugrisiu ten ir paskaitysiu daugiau, kai turesiu laiko.
  Bet, po teisybei, ir tu gerai rasai, man ir tave smagu skaityti.
  Dvigubas, todel storas ACIU :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s