Iš skrynios

IMG_0555_medium2

Bet pirmiausia apie siūlus – prancūziški Bergère de France firmos siūlai Lima. Sudėtis – 80% vilna ir 20% aplaka. Siūlas žvėriškai gražus, ir labai gražių spalvų. Lyg pagesintų, lyg pablukusių. Siūlas toks tikras vilnonis. Kuo rimčiausiai ketinu MZ išpirkti visą tą prancūzišką Limą (kažkodėl manau, kad jos yra nedaug, bo jei daug, tai tikrai visos neišpirksiu) :)))

Gyvendami šiame krašte esame labai laimingi – gi turime normalias šaltas snieguotas žiemas. Ir jei kas nemėgsta žiemų ar kitų sezonų (tarp kitko, mes juos turime keturis, kad ir ką niurzgliai niurzgėtų), tai tik dėl to, kad neturi tinkamų rūbų. Na, čia atmetus tą beveik visiems būdingą labai nesąmoningą piktinimąsi viskuo, kas aplink, ir aplink esantis sezonas būna labai gera tema pasipiktinti.

Taigi, apie galvą. Jei lauke šalčiau negu minus dešimt, galva labai šąla, net jei turi daug kepurių, nes paprastai tas speigas prasiskverbia nors tu ką. Kad nebūtų šalta galvai, siūlau šią žiemą vietoj kepurės galvą apsirišti skarele. Man atrodo toks skarelių dėvėjimo būdas jau primirštas ir skryniose užvožtas. Pati buvau jį prisiminusi prieš kelis metus ir kurį laiką taip dėvėjau žalią megztą skarelę, kurią dabar turi viena mano draugių. O dabar vėl prisiminiau, kai visai netikėtai numezgiau visai netikėtą skarelę. Iškart supratau – ji bus ne kaklo, bet galvos daiktas. Man toks galvos apdangalo dėvėjimas – labai lietuviška, labai istoriška, labai stilinga, labai moteriška, labai šilta, labai iš skrynios...

Tikiuosi bent drauges užkrėsiu skarutėmis galvai apsirišti :) Tiesa, o šilčiau negu kepurė dėl to, kad bent kokie trys sluoksniai aplink galvą apsukami :)

ir kaaaaip gražu …

IMG_0701_medium2

IMG_0696_medium2

IMG_0695_medium2

IMG_0694_medium2

IMG_0690_medium2

IMG_0703_medium2

 

IMG_0554_medium2

Advertisements

5 Comments

Filed under Siūlai, Sumeistravau, Vaizdai

5 responses to “Iš skrynios

 1. drauge, acargiai, stovedama per metra...

  tfutfutfu, tuktuktuk… tikiuosi, neushsikresiu…..shitaji, prie pukines striukes nelabai…. ir jau tada ne su sportbatukais… visa garderoba reiks keist…ir shiaip nuo 3 sluoksniu vilnos ir plaukai ish karschio gali nusilupt….:/ nu bet zhverishkai grazhu….:/ ir pats daiGtas, ir siulas, ir devejimas, ir labai tas nerinukas ant krashto….

  • prie minus penkiolikos plaukai gali tik iš šalčio nusilupti:///
   sakau minus penkiolika tai ne plius penkiolika:)))

   bet kur ten draugėms iš užsienio žinoti apie mūsų gimtuosius šalčius :)))

   • drauge, vis dar acargiai

    eee…nutaip, jau prie plius penkiolikos tai eksperimento budu irodem kad su vilnonem pirshtinem gal truputuka shiltoka vaiksciot… tiesa sakant nelabai pamenu kaip ten buna su tais minuspenkiolika:/ gal ir tikrai lupasi:/

   • nu aš tau turėsiu skarytę atsargai, jei prie minus penkiolikos į komandiruotę atvyktum :))

   • drauge, truputuka isiskaudinus

    niekomesnepamirshom, tu gimtuju shalchiu…. pas mumis tieeek sniego buna, kad net traukiniai nevazhiuoja:/ puikiausios zhiemos, kuo puikiausios….
    nors, aishku, del tu komandiruochiu, tai reiketu, zhinoma, pasiruoshti turbut…nu grynai delvisako… kad plaukai nenusiluptu:/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s