Paukštelis prie paukštelio

Ir vėl apie drabužių gamybą. Man toks kaifas gaminti drabužius, o paskui juos fotografuoti pačiai ar su kitais, kad net saldu. Tai ir plepu be atvangos apie tai. Aišku, yra dalykų, kurie man netgi dar įdomesni, bet net tokie plepiai kaip aš nespėja apie viską :))

IMG_0705_medium2

Taigi. Vasara pas mus šiemet prasidėjo labai anksti. Jau pačioj gegužės pradžioj ėmėsi norėtis labai lengvų drabužių. Nusižiūrėjau, ką megsiu, nusipirkau lietuviško lino, bet paskui viskas kažkaip pasikeitė, ėmiau megzti iš to lino visai ne pagal planą. Ir visą laiką galvoj skambėjo daina. Paskutinę akį išmezgusi žinojau – tupės paukštukas, šiek tiek žemiau ant peties. Bet tingulys ne visada mano draugas. Dažniausiai draugas, bet dabar man jis nepatiko. Vis pagalvodavau – reikia paukštuko. Bet taip tingėjau paplušėti. Koks jis turi būti, kaip techniškai atlikti? Kokio dydžio? Kokios formos? … ir visas galvojimas baigdavosi po dviejų minučių – aaaai, vėliau pagalvosiu, tingiu dabar:))

O šiandien negalvojau. Ėmiau skiautelę seniausiai seniausiai arbata nudažyto smulkučio lino, likutį šilkinio siūlo siuvinėjimui, ir prašom. Tik paukštukas norėjo būti su paukštuku. Kodėl gi ne, jei norisi dviese – būkite dviese :))

Kokia nuostabiai ilga šiemet vasara!! Tiek ilgai delsiau, bet dar tikrai spėsiu šitą smagų rūbą padėvėti :)

IMG_0708_medium2

IMG_0714_medium2

IMG_0716_medium2

IMG_0717_medium2

Advertisements

6 Comments

Filed under Malonumai, Siūlai, Sumeistravau

6 responses to “Paukštelis prie paukštelio

 1. Jau seniai pasižymėjus šį post’ą feedly’je kaip tą, kur reikia sugrįžti prisėdus prie didelio ekrano ir ne vienu pirštu baksnojant pasakyti, kad labai labai gražu.
  Ir dar paskaičius komentarus, labai sutinku su Migle. Tavo dienoraštis nušviečia mano naktį, nes tik tada randu laiko pasikavojus po kaldra skaityti ir naršyti.

  • Siga, širdingai dėkoju, kad parašei :)
   tikrai, taip faina skaityti, kad yra, kam patinka, kad net nesikuklinsiu:))

   man visad gana drovu rašyti tą blogą, vis atrodo, kad per daug susireikšminu ir panašiai:)) tai tokie padrąsinimai labai labai faini :) labai faini :)

 2. Migle Petraityte

  Alio, gera vakareli……..

  pradesiu nuo to, kad su virtualiaja erdve mano santykiai gan epizodiski beigi konkreciai nuobodus – pastas, naujienos etc./ate, o bet opa /netyciom /smaukst uzsisokau ant “galtaupakeliui” ir jau truks/plys = zut/but= mirk/gyvenk- turiu ispazinti, kad Tavo blogas yra kazkoks super superynas……nu jau siiiiiiiiiiitaip uzsiveziau, jau taaaaaaaip uzsikabinau – grazu beigi miela malonu visapusiskai ……….sakyti, “spaudziu desine” ar pan., butu briedas, bet tiesiog privalau pasakyti, kad skaityti ir sekti sia kelione yra didis malonumas, tikraja ta zodzio prasme……..Kaip ten Audrey Hepburn sake – “jei norite, kad jusu lupos butu grazios, kalbekite grazius zodzius” – siuo atveju lupos man nerupi, o grazus zodziai turi buti pasakyti:) Tai va – nuostabu, smagu, idomu…….aciu, big time!

  xoxoxoxo
  Migle

  • Man net kūnas pagaugais nuėjo nuo tokios žinutės!!!
   Migle, ačiū širdingiausiai:)))
   ačiū ir kad patinka, ir kad užsuki, ir kad papasakojai …. žvėriškai faina :)))))

   einu padainuosiu širdy kol lauksiu kavos :)))

 3. koks fainas daiktas :)

 4. Daiva, nustok skleisti bacilas… Tokio rūbo ir aš jau noriu… Kitai vasarai kopijuosiu :))) Žiauriai fainas, žiauriai noriu :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s