O mes sugalvojom….

Sėdžiu ant sofkės apsikutojus (nebešildo:/), mezgu testuojamą skarą (jau nebėra kada atidėlioti, terminas) ir lyg girdžiu kokį tai bildesį. Paklausau atidžiau – lyg tikrai beldžia į lauko duris. Kol išsipakuoju iš adijeliukų, jau visai daužo į duris. Prieinu, žiūriu žiūriu, nu nieko nematau, bet kažkas jau gerokai daužo į duris. Atrakinu, atidarau, o ten tokia kruopa, kokio nepilno gal metro, visa ružavai aprengta. Žiūriu į tą kruopą akis išlpėtus iš nesupratimo, o ji įkvepia lyg susikauptų kam ir uždainuoja kažką daugmaž – ledai nutirpo, medžiai kažką, gėlės pražydo, pavasaris atėjo …… žiūriu dar labiau akis išplėtusi, o mergaitė toliau sau dainuoja, toks jausmas, kad vietoj ir galvoja, ką dainuoti toliau :))) Po kokios minutės aš dar labiau iškišu galvą, pažiūriu už durų, nieko nėra, kiemas tuščias, tik ta dainuojanti kruopa. Galiausiai sakau – o kas čia vyksta? Kruopa nudžiunga, kad aš pagaliau susipratau, kad Kažkas Vyksta ir pasidomėjau. Matyt jai jau tekstai baiginėjasi ir šiaip, kiek ten dar dainuosi :))) Ir nudžiugusi greitakalbe išberia, kad jos čia su drauge sugalvojo belstis į duris ir visiems dainuoti, na kad visi apsidžiaugtų. Aš vėl po kiemą pasidairau, nėra jokios draugės. Ir, visiška vartotojiškos visuomenės dalis, iškart imu domėtis, kiek man kainuos tas koncertas-džiuginimas. Aišku, apie pinigus nekalbu, būtų nei šis nei tas svetimiems mažamečiams duoti pinigų. Bet, teiraujuosi, gal mergaitė nori saldainį. Mergaitė ir susidrovi, ir dar labiau nudžiunga, o man pasukus link virtuvės dar sušunka: bet duokite du, nes mes čia su drauge kartu sugalvojom. Ir tada iš už kolonos išlenda jau gerokai didesnė kruopa. Na ką, visa laimė, kad vakar sesė man Raudonos aguonos davė, buvo likę kaip tik keturi saldainiai. Ir atidaviau. Artistei ir jos draugei. Negali žinot, gal legenda auga :)

Advertisements

6 Comments

Filed under Linksmos istorijos, Uncategorized

6 responses to “O mes sugalvojom….

 1. Oi bliam kaip čia man vaikystę priminė, kai visiem kaimynam belsdavom į duris ir liepdavom pro langą stebėt mūsų automobilių stovėjimo aikštelėj vaidinamą spektaklį :D Oi negaliu :D
  Smagu, kad kai kas nesikeičia.

 2. kaip smagu :) puiki staigmena :) jei daugiau tokių dainingų vaikų būtų, gal visas Vilnius šypsodamasis vaikščiotų :)

 3. Bet kaip smagu paliko nuo tokio sugalvojimo! :) Saunuoles dainininkes. Ir tu saunuole, kad tik sau nepasilikai, o su mumis pasidalinai. Aciu :)

 4. JurgaM

  Kaaaai fainai! Aš irgi norėčiau, kad man padainuotų būsima legenda :))))

 5. Anonymous

  Kaip prajuokinai :))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s