Naminio šposai

Man atrodo, mano Naminis (kiti tuos gyventojus Naminukais vadina, bet aš nemėgstu tų mažybinių visokybių) neapsikentė ir ėmė pats megzti!!

Modelis iš Naminio galvos, siūlai Noro Silk Garden #282 ir #276, jei kokių kitų likučių neįmaišė.

IMG_7643m

Atsimenu, kaip siūlus su Upsa pirkom, atsimenu, kaip negalėjau apsispręsti, ar tuos, ar tuos pirkti, ir papirkau abiejų po biški. Atsimenu, kaip nesugalvojau, ką megzti, paskui kaip pradėjau ne kartą ir ne kartą ardžiau – atsimenu. Bet čia buvo beveik prieš metus. Paskui sukišau kažkur kažkokias apnaras, o prieš kelias dienas patikrinau dėžę prie sofos, žiūūū-gi, kas per mezginys be rankovių? Ir kas čia turėjo būti? Ir kiek dar siūlų liko? ir kaip reikėjo kaklą apdirbti? Nu nieko negalėjau prisiminti. Tai bent radau siūlų likučių, numezgiau rankoves, tiek, kiek užteko siūlų. O kai vakare pabaigiau, pažiūrėjau ir nusprendžiau – nesąmonė, reikia ardyti. Bet jau miegoti norėjau, tai sukišau į skalbyklę, paskui drėgną patiesiau. Ryte apsirengiau, žiūriu, ohoho, koks geras rūbas, koks švelnus, koks šiltas, koks lengvas, koks patogus…ūūūūūūū…kaip gerai, kaip laiku. Įsiuvau du kabliukus, paslėpiau juos sagomis, bo ką su tuok kaklu daryti – neturėjau jokio įsivaizdavimo. Ir dabar žiūriu ir nesuprantu, iš kur tas daiktas? ir tada aiškumas ateina – Naminis pasidarbavo, tik aptingo ties rankovėmis, ir ką su kaklu daryti – nebežinojo.

IMG_7659m

Aš jam dabar visiškai atleidau, kad neseniai vieną rytą apsimyžo vidury kambario, prieš pat man pabundant. Nu tikrai. Atsikeliu ryte – balutė, neperdidžiausia. Nu visur visaip išžiūrėjau, niekur niekas nevarvėjo, nelašėjo ir nebėgo. Matyt vargšelis užsižaidė ir nespėjo iki tūliko. Nu bet tikrai, visiškai atleidau, ką jau ten viena balutė per tiek metų, kai tokį gerą rūbą įtaisė :))))

Advertisements

14 Comments

Filed under Aktualijos, Siūlai, Sumeistravau

14 responses to “Naminio šposai

 1. Nuostabus tekstas ! Taip ir isivaizdavau tavo Namini, siuluose susinarplojusi :)) Geri judu abudu mezgejai.
  Seni ir patyre zmones sako, kad jei jau namie isikure koks Kaukas arba Naminis, tai reikia ji graziai priimti ir su juo susidraugauti: tai pieno ipilti ir palikti, tai saldainiu ar koki sokoladuka stalciuje (prie siulu :)) padeti… Ir kartas nuo karto draugiskai ji pakalbinti. Tada tie Namai, ir seimininkas kartu – klesti !

 2. juratele

  O gal tas Naminis sėdėjo ir verke, kad siulu daugiau negavo? A???

 3. paskolink tu man tą savo naminį. aš gerai su juo elgsiuos, pieno duosiu ir bulkų, gal net tortų duosiu, ir net siūlų pageidaujamų nupirksiu :)

 4. Tikrai, tu jam už tokį darbą ir pieno, ir kokio vyno palik, toks darbštuolis tas tavo Naminis

 5. Klausyk, bet tai aš gi tik dabar supratau, ir kas tą pieną išliejo :)) Turbūt labai gert norėjosi, gal ištroško nuo mezgimo?
  Tai tu jam dažniau palik kokių siūlų, griekas tokio mezgėjo neišnaudot :)

 6. tai kas tam naminiui veikt… tik megzt ir belieka. Siūlų – kalnai, šeiminykė dažnai išvykus… Tik megzt ir sysiot. Iš tos laimės :)

 7. Fantastiškas naminis, puikų daiktą nunarpliojo. Pats tas pasiklydusio pavasario belaukiant.

 8. Geras naminis :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s