Vidiniai sodai

Mano pažintis su šia dizainere – Kristina Vilimaite – prasidėjo labai netiesiogiai. Pirmiausia pas Sonatą pamačiau nuostabią skarą, paskui dar vieną, kurią netgi dovanų (visą numegztą skarą, ne aprašymą) iš Sonatos gavau ir non-stop dėvėjau – taip ji man patiko. O lapkričio pačiam gale pastebėjau, kad dar viena nuostabi skara atsirado, užsimaniau jos aprašymo, bet pasirodė, kad ji tik tik sukurta ir dar tik bus testuojama. Įsiprašiau testuoti, nors laiko taip neturėjau. Tada dar dirbau, megzti galėdavau tik vakarais, o dar kiek prisižadėjimų turėjau – numegzti Kalėdų dovanas, kepures aukcionui ir dar kažko kažko visko kalną. Bet kaip visada išgelbėjo mano firminė nuostata – aaaai, nuuukaipnooors. Ir prašom, pirmomis gruodžio dienomis ir testavimą pabaigiau, ir turėjau vieną Kalėdų dovaną – Mamai.

Kristinos Vilimaitės modelis Stray CatIMG_5098m

IMG_5194m

Vienas iš testavimo reikalavimų – numegztą daiktą nufotografuoti. Su tuo fotografavimu tai man sunkiai ėjosi, šviesos gruodžio pradžioj maža, aš vis laukiau, kada bus bent kiek šviesiau, o tada atėjo paskutinis savaitgalis iki termino ir jau Reikėjo būtinai nufotografuoti. Tą savaitgalį išsiruošusi kažkur, kartu įsidėjau ir skarą, ir vis žiūrėjau vietos, kur ji geriausiai atrodytų, ir nė viena vieta netiko. Galiausiai nusprendžiau – va ant šito suolelio BUS-GERAI-NUTIKRAI-BUS-GERAI (parke, kuris dar buvo gana žalias ir visai nepriminė žiemos). Einu sau ryžtingai link suolelio, kol likus vis keliems žingsniams susivokiu, kad jis UŽIMTAS. Pirmiausia ilgai stovėjau kaip įbesta ir negalėjau atsižiūrėtį į tą stebuklą/žvėrį/paukštį/padarą – viskas jame telpa.

IMG_5126m

Paskui pasirodė, kad jų ten daugiau.

IMG_5176m

IMG_5183m

IMG_5188m

*****

Kita istorija

IMG_6157m

IMG_6159m

Kristinos Vilimaitės modelis Underwater Garden.

Kai sausio pradžioje gavau Kristinos pasiūlymą testuoti dar vieną mezginį, sutikau nė nesudvejojusi, toks jis man gražus buvo. Ir laiko turėjau labai daug, ir siūlus iškart sugalvojau, ir numezgiau per porą dienų. Toks nepaleidžiantis megzinys buvo, kiekviena mezgama eilutė buvo grynas malonumas. Tik reikėjo sulaukti, kol bus oficialiai paskelbta. Taigi dabar galiu demonstruotis:)) Su nuotraukomis šį kartą buvo paprasta, Jurga fotografavo.

skara1_0a

skara1_2a

skara1_5a

Abi šios skaros yra iš Kristinos būsimos knygos “Inner Gardens” (Vidiniai sodai). Ji rašo, kad pavadinimas atsirado iš to, kad persikėlė į naujus namus, ten yra vidinis sodas, kurį ji galės puoselėti, tačiau kartu būsimą knygą dedikuoja savo vidiniams sodams, kuriems nė kiek nemažiau puoselėjimo reikia.  Tie vidiniai sodai mane sužavėjo. Kartu priminė apie mano pačios sodus, vidinius tuos. Gražūs jie. Netikite?:)))

Advertisements

8 Comments

Filed under Sumeistravau, Vaizdai

8 responses to “Vidiniai sodai

  1. Jau kokia ta zhila skara, susegta dailia sage – Grazi ! Ziuriu ziuriu ir negaliu atsiziuret… Itariu, kad sugebeciau panasia nusimegzti ir net sage sugebeciau pasidaryti, bet man viskas, kas kitu daryta – Graziau :)

    O Vidiniai Sodai tai visu grazus. Kai is arciau paziuri.

  2. Aš vis bandau nufotkint tavo skarą ir bandymų procese supratau, kad nufotkint skarą yra menas, nes atskleist visą grožį, dydį ir visa kita… tai tau ne juokas.

  3. Anonymous

    Net labiau nei tikiu:) – abiejų Jūsų vidiniais sodais (ir net nesvarbu, kad vieną esu mačiusi kartą MZ, o kitą tik labai skaičiusi:) Abi jūs visiškai NEREALIOS ŠAUNUOLĖS – savo darbais ir sumanymais ir visa kuo:). Džiaugiuosi, kad nors taip “kažkaip” jūs esate ir mano gyvenime. Labai labai labai gražu – skiriu ir Kristinai, ir Daivai :))

  4. Šita antra man tai neįtikėtino gražumo, neįtikėtino. Jau jergau jergau, bet kodėl ta knyga negalėtų būt lietuvių kalba? :) ar galėtų? nes aš vis tiek nemoku angliškai megzt niekaip :(

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s