Markučiai

Markučiai by infusionn
Markučiai, a photo by infusionn on Flickr.
2013 m. sausio 14 d. vaizdai.
“Dar sykį grįžkime prie Markučių tilto. Už jo dešinėn kelias veda aukštyn, prie Kiškų rūmų griuvėsių, o mes einame tiesiai į Markučius. Tai nedidelis daktaro Godlevskio dvarelis, kurį sudaro keli vasarą išnuomojami namukai, kelios valstiečių trobos ir nemažas žemės sklypas. Iš šio sodžiaus drožkime keliu, o praėję palei karčemėlę, vadinamą Berlinu, pasieksime didesnę ir solidesnę, vadinamą Konstantinopoliu. Neįmanoma apibūdinti šio kelio, nes tektų nuolat rašyti šauktukus ir pagyras. Gamta pasistengė parodyti žmogui tiek savo žavesio ir grožybių ir taip viską sudėliojo, kad akys nė valandėlės negali pailsėti.”
Ištrauka iš Adomo Honorio Kirkoro knygos “Pasivaikščiojimai po Vilnių ir jo apylinkes”, 203 psl.
IMG_5839m
IMG_5880m
IMG_5913m
IMG_5924m
Advertisements

10 Comments

Filed under Keliaujam?, Uncategorized, Vaizdai

10 responses to “Markučiai

 1. Jurgita

  Ooo, gimtieji Markučiai :) tiksliau visai ne gimtieji jie, tokias tapo prieš gerus 10 metų. Kadangi turiu 2 šunis, tai tas parkas ir už jo esantis miškas tikras gėris. Rudenį ten irgi labai gražu… Kaip ir pavasarį. Ar vasarą :)

  • Jurgita, aš pirmą kartą Markučius gal prieš 10 metų rudenimis atradau…toks grožis ten būdavo medžiams nusispalvojus :) dabar visus metų laikus aplankysiu :)

 2. Oi, mano mylima vaikystės “Puškinovkė”… Prie to prūdo mus iš darželio kasdien vesdavo pasivaikščiot :). Nuo pat ankstyvo pavasario, kai šlaitai mėlyni nuo žibučių, iki rudens, kai grįždavom su glėbiais lapų. Ir su mama žibuokliaut tik ten eidavom :)

  • nežinojau apie žibutes, bet rudeniais ten labai mėgdavau eiti Subačiaus gatve, ten visas tas Vilnelės krantas pleška dega spalvomis rugsėjo gale :)
   šiemet ir žibutes išbandysiu tada :))

 3. labai gražu labai gražiu metu, kai nuo sniego apsunkusios svyra šakos

 4. Hana

  Jei noresis kompanijos, svilptelk…deja, laiko ne prudai, bet tokius nusidavimus labai gerbiu. Aciu uz vaizdus, smagiai priminei, kad ziema ne tik salta buna.

 5. Jergau koks grozisssssssssss…
  Aciu, kad parodei :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s