365/33

365/33 by infusionn
365/33, a photo by infusionn on Flickr.

taigis taigis kaipgis.
namie atidariau dažyklą ir visą dieną maišiau, matavau, mirkiau, viriau, maišiau, kraipiau galvą ir nesupratau:)))
spalva turėjo būti pilka, bet ta pilka nuo pat pradžių buvo mėlyna, tada dar įdėjau ružavos, o paskui tokios ryškios smaragdinės.
Lėkštėj siūlai dar šlapi. Išdžiuvę atrodo labai gerai, spalva tokia nenusakoma, kaip man labiausiai ir patinka:)) melsva, bet gerokai padūmavusi, jei labai žiūri, tai įžiūri ir pilką.
Dažus maišiau taip – Dylon Elephant Gray (1 dėžutė), Dylon Rose of Paris (1 dėžutė), Dylon Kingfisher (truputėlis, na kiek įbyrėjo vienu birstelėjimu).

Dabar dažau toliau, bus matyt, kas bus.
Ta pirma spalva man labai patinka, bet tam daiktui, kurį megsiu, netinka. Bent taip atrodė, kol nesumerkiau vėl į puodą. Dabar jau atrodo, ojojoj, tokia graži spalva buvo, taip gražiai būčiau buvus apliūdusį lapkritį:)) bet labai apėmė azartas, negalėjau susilaikyti.

o, tiesa, dar dažiau džinsus. Iš labai skaisčiai žydrų turėjo gautis beveik juodai pilki. Nesigavo. Bet spalva dabar labai gera, nes nusiėmė tas žydras skaistumas, ir dabar tokia murzina neaiški pilkšvai melsva.
Džinsams naudojau vieną dėžutę Dylon Elephan Grey.

Tai per antrą dažymą siūlus sugadinau:/ Įtariu, kad stipriai per staigia užkaitinau. Vakar gerokai silpnesnį karštį buvau nustačius ir kaito gal kokios pusantros valandos, kol pasiekė beveik virimo stadiją. O šiandien labiau pakaitinau ir siūlai susivėlė:/ na ką padarysi, be eksperimentų nieko nebus, o eksperimentų beveik nebūna be nuostolių :)

Na, nuostoliai ne tokie ir dideli. Siūlai jau sausi, tai pažiūrėjau, kad galima tą siūlą nuo siūlo visai saugiai atplėšti, ir siūlas nenukenčia. Susukus į kamuolį gal nė nepasakytum, kad buvo susivėlę ir sulipę. Tik va spalva. Pagrindinė tai graži, tik dėl nemaišymo ir per greito kaitinimo liko dėmių nuo naujų dažų ir vietomis atrodo, kaip šunio apmyžta. Bet net į negražiausią dalyką be išankstinių nuostatų įsižiūrėjus jis pasidaro gražus:))) tai ir man su tom dėmėm taip, išgražės, jei ką.

Advertisements

5 Comments

Filed under 356, Sumeistravau

5 responses to “365/33

  1. Tu tuos mėlynus siūlus darkart dažei?

  2. O kas do dažai čia? bandžiau gūglint ir neradau :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s