.

Labas, Lietuva! Ką veiki?

Žiek, kokią kepurę susimeistravau.

Žinau, žinau… Bet negaliu atsispirti Noro.  Pamatau – ir susileidžiu. Genijus tas Eisaku. Netiki? Pažiūrėk iš arčiau bet kurį jo siūlą (gyvai, ne fotkėj).

 

Advertisements

4 Comments

Filed under Siūlai, Sumeistravau

4 responses to “.

 1. ugne

  Man Noro gražu, bet nelabai patinka liesti, oda per jautri. O šiandien dukra parduotuvėjė parodė į Noro siūlus ir pasakė, kad patinka :). Gurmanė auga :).

  Ir dar – radau knygą, kurią tau labai labai rekonduoju bent jau pavartyti, jei aptiksi. “Reversible knitting” http://www.amazon.com/Reversible-Knitting-Brand-New-Groundbreaking-Patterns/dp/158479805X :)

  • Hey :)
   aš baisiai jautri vilnai buvau, nežinau, kas dabar yra atsitikę, bet Noro laisvai galiu ant nuogo kūno rengtis. Nors sutinku, kad švelniais siūlais jų tikrai nepavadinsi : ))
   Labai ačiū už knygos nuorodą, būtinai pasidomėsiu. Knygoms kol kas kvotų nenusistačiau, bet siūlų tai dabar ilgai negalėsiu pirkti, jau labai ligoniškai dėžės siūlų atrodo:/

   aij, gi su naujais metais!

 2. Aha

  Aha, tai siūlai gurmanams :)
  ne visi mirtingieji gali juos suprasti :))

 3. Aurelija

  Gal tikrai geriau matyti ir liesti gyvai tuos Noro? O gal tiesiog reikia priprasti? O gal ne visiems jo menas tinka. :) Man dabar dauguma spalvų derinių gražūs ir nuotraukose. O su bendradarbe išėjo kalba apie siūlus ir pradėjau pasakoti apie Noro. Su susižavėjimu parodžiau kelias nuotraukas su mezginiais, man labai gražiais. Tai ji sako – nieko ten gražaus, tarsi surinkta visokie įmanomi likučiai ir sumegzta nieko nederinant. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s