Šeštadienis, lapkričio kažkelinta.

Vakar su Draugutėmis (M&U&Aš) virtuvėje prie stalo kaimyniškai su chalatais paposėdžiavome.

Šiandien biški vemt noris, kažkoks neaiškumas galvoj, labai reikia Vytauto, ir kad kas galvą paglostytų. Turbūt dėl tų Ekologiškų apelsinų sulčių viskas. Gi nuo Camaprio blogumų tikrai nebus, ania?

Per posėdį aptarėme einamąsias aktualijas, Baisią M Ligą, diagnozuotą gugle, mano Baisų Asocialumą ir pastangas ižgyventi tarp žmonių, pasibaisėjome kitų žmonių džiaugsmais, kurie mums atrodė nepakeliama būties sunkybė, jau nekalbant apie buitį, aptarėm božolė derlių, nekurie jau nuo ketvirtadienio bandė tą derlių žinoviškai įvertinti (anot jų, pernai derlius buvo nekoks – labai girtas ir apgaulingas), dar pakalbėjom apie šunų manipuliacijas, M. pateikė pavyzdžių iš gyvenimo, panagrinėjom matracų ypatumus (M turtas naują matracą namo parvilko), tada U ir M užsimanė tų pačių dviejų meškelių ir dešimt minučių draskėsi kuris kuriai, tada M perėmė valdžią ir sutvarkė viską, U visą posėdį norėjo kalbėti tik Labai Rimtomis temomis, kaip antai sportavimai ir kūdėjimai, M pareiškė, kad mėgtų lankyti gyvo garso koncertus ir spektaklius, jei tik ten nebūtų kitų žiūrovų, mosikavosi mums prieš nosi Zemfira (man labiausiai patiko frazė – xočeš, ja ubju sosieda – kad mane, sakau, kas taip mylėtų) ir norėjo mums skaityti G&G poeziją, aš žinojau jų eilėraštį apie klyno reikalus, tai nesutikom, kad M skaitytų, tada  aptarėm Vienos Ponios baisiasuknę, kuri ir Juozukui nepatiko, o man per tą laiką draugauti pasiūlė kažkoks britas (vardą ir pavardę jau pamiršau), kurio žmona died of cancer years ago. Pasakiau jam U frazelę, ir išjungiau nafik.

Tada U demonstratyviai pasikėlė nuo stalo garsiai nuversdama kėdę sau už nugaros, pareiškė, kad pasigenda kokibiško pokalbio Rimtomis Temomis ir eis-geriau-miegoti.  Ir 1.30 CET laiku išsiskirstėme miegoti. M tuo labai pasipiktino, nes kaip tik ketino pradėti linksmintis.

O šian išpatryto pasirūpinau namūkiu – reiškiasi, nupirkau 3 kaldras, 3 paduškas ir čecholų.

Advertisements

4 Comments

Filed under Aktualijos, Linksmos istorijos

4 responses to “Šeštadienis, lapkričio kažkelinta.

  1. o tai gerai, kai atlėksiu, galėsiu rinktis iš 3 kaldrų :D

  2. U, mojuodama tuschia taure

    ritoj renkames pas manj virtuvej, kiekviena su savo bozhole, – kalbesim ishimtinai apie kudejimus ir sporta:/ negaliuuu, kaip jos mane ignoruoja visa laika:/ ackirtis ir susvetimejimas. igt. nejautrumas artimo problemoms ir bedoms. shlikshtu. igt

  3. M, su nuovargiu veide, diagnozavo:

    ūmnica dočka – čia apie tą namūkį.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s