Apie siūlus

O kur aš šiandien buvau!!!!! Net sunku nesusprogti iš džiaugsmo:))) Bet nuo pradžių…

Jau rugpjūtį Ravelry’je užmačiau, kad tokiame netolimame mieste Saarbrücken yra siūlų parduotuvė. Daug nesitikėjau, kol nepalandžiojau po jos puslapį, palandžiojus supratau, kad TO būti negali – per daug įdomių siūlų, vienai vietai per daug, labai per daug, taip nebūna (jei nesi Mezgimo zona). Įtarinėjau, kad turbūt tik elektroninė jų parduotuvė gera, o tikroj parduotuvėj bus tas pats ribotas asortimentas, geresnis ar blogesnis, bet tas pats, ribotas ir neįdomus. Bet vis tiek ketinau nuvažiuoti ir pažiūrėti.

Tai šįryt ir išsiruošiau. Penktadienį iš Google Maps išsispausdinau žemėlapį su parduotuve, bet pastudijuoti neturėjau kada, tik grįždama nuo printerio prie kompo spėjau užmesti akį ir pagalvoti, kad netoli kokios nors rotušės/katedros/didesnės bažnyčios. Ir viskas.

Jau visai penktadienio vakarą ėmė kilti abejonių: gi tiek siūlų turiu, gausią snobišką kolekciją, ne šiaip kokių prastų, ir spalvų daug turiu, ir įvairios vilnos, net šilko, visokio storumo, ir idėjų, ką iš jų daryti, turiu. TAI-KOKIO-VELNIO-TRENKTIS-DAR-SIŪLŲ? Tai daugmaž dešimt kartu sugalvodavau ir persigalvodavau, lindau daug kartų į Googlo vaizdus žiūrėti, gal tas miestas stulbinamai gražus, gal gi ne dėl siūlų…gal miestą pažiūrėčiau. Neradau nieko, kas leistų neraustant save apgauti.

Ryte nubudau laiku, atsikėliau, susiruošiau. Ir vėl ėmiau galvoti, kad gal nereikia, gal be reikalo, gal apsieisiu, gal jau nesveika tuos siūlus pirkti…

Ir tada man sprendimo našta pasidarė per sunki, teko prašyti monetos padėti apsispręsti. Moneta liepė važiuoti:)))  Autobusas už penkiolikos minučių, išlėkiau, pakeliui stotyje sutikau ex-bendradarbę (Vilniuje) Viktoriją – pamaniau, kad vaidenasi, bet nesivaideno, ten tikrai buvo ji, persimetėm keliais žodžiais, ir aš jau autobuse.

Autobusui pajudėjus supratau, kad žemėlapis su parduotuvės pavadinimu ir adresu liko namuose. Bet nesusinervinau, pagalvojau, kad ieškosiu rotušės/katedros/didesnės bažnyčios ir nuo ten bandysiu kaip nors rasti. O jei nerasiu, nieko tokio. O tada ir visai pamiršau rūpestėlius, nes  autobusas važiavo tokiomis nuostabiomis vietomis, kad žiūrėjau ir žiūrėjau, ir norėjau dar daugiau žiūrėti:)) tiek ochros atspalvių gal dar nebuvau mačius per savo amželį, ruduo visas įsismarkavęs, o dar tie kalnai (na arba didelės kalvos), slėniai, vynuogynai, ganyklos – neatsižiūrima. Valanda akimirksniu prabėgo.

Daugiau nesiplėsiu, bet pasakysiu, kad parduotuvę radau, nes radau turistų informacijos centrą, ten radau ant sienos žemėlapį, paieškojau rotušės/katedros/bažnyčios, paskaičiau aplinkinių gatvių pavadinimus ir atsirinkau, kurioj gatvėj galėtų būti parduotuvė, nes atsiminiau, kad pavadinimas buvo trumpas ir iš M arba H raidės:)))

Parduotuvėje buvo VISKAS. Man prireikė bent tris kartus giliai įkvėpti, kad galėčiau žiūrėti. kažko iš manęs pardavėja vokiškai norėjo, bet aš tai norėjau tik viena sau ramiai viską žiūrėti ir liesti ir norėti…tai tariau jai: atstok, Žvairy, aš siūlus žiūriu. ir žiūrėjau. pradžioj man reikėjo beveik visko. tada įjungiau filtrą ir išfiltravau viską, kas yra Mezgimo zonoj, tada dar išfiltravau visus Lang siūlus, visą liną, visą paprastą merino vilną, ir dar viską, kas man neatrodė bent kiek snobiška. ir tada  jau leidau sau norėti visko, ko tik noriu. Bet ir tada elgiausi labai protingai, iš visko, ko norėjau, nusipirkau kokius 5 proc., nes supratau, kad galiu bet kada atvažiuoti vėl arba galiu internetinėj parduotuvėj apsipirkti, kad jau viską apčiupinėjau.

Neturėjau fotoaparato. Nepamiršau, tik labai nenorėjau tų extra kilogramų nešiotis. Bet paprašiau leisti parduotuvę bent telefonu pafotkinti – leido. Nuotraukos – baisios, nes aš tuo telefonu nei moku, nei mėgstu naudotis, nežinau kaip ten fokusuoti. Ir dar rankos dreba. Kažko.

Bet parodysiu.

http://www.strickstduschon.de/

Advertisements

4 Comments

Filed under Siūlai

4 responses to “Apie siūlus

  1. Dėkui, nežiūrėsiu tai ir nenorėsu;) O ir neįsivaizduoju, kaip pirkti nepačiupinėjus…žinau, žinau, visada būna pirmas kartas, paskui lengviau einasi, bet aš stengiuosi jį nukelti kuo toliau ;) Labai lauksiu naujų reportažų:)

  2. Jau bandžiau pirkti iš elektroninės parduotuvės, bet pasirodė, kad reikia daryti paprastą banko pavedimą, negalima mokėti iškart kortele, ir tada man pasirodė paprasčiau nuvažiuoti, nei jungtis į banką, suvedinėti ten tuos duomenis, laukti, kol jie ten gaus pinigus. o iš Lietuvos tai dar ir baisūs pervedimi mokesčia prisideda. jei ko norėtumėt, galėčiau nupirkti ir išsiųsti, na kai važiuosiu:)) o važiuoti ketinu greitai, gal net kitą šeštadienį, nes lab prireikė vienų siūlų vienam projektui.

  3. Aš net menkesniame kontekste nustoju kvėpuoti, o čia – net patikėti sunku, kad taip būna. Gal kai gyveni šalia, gali apsiprasti? Pradžioje tai imčiau viską, nors ar man siūlų trūksta???!!!!

  4. o tu jergutėliau… aš jau ravelry apžiūrėjau nuotraukas, įlindau į parduotuvės puslapį padūsaut (nors MZ netoli, bet siūlų gi niekad nebūna per daug :D)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s