Labas, Lietuva! :)

Po greitai prabėgusios savaitės ir vėl ėmė aušti savaitaglis. Ir šį kartą aš jau apdairiai, nuo ketvirtadienio pavakario, ėmiau planuoti, kaip važiuosiu į Charleroi ir eisiu į didžiausią Europoj fotografijos muziejų, o paskui dar vieną pilį Belgijoj apžiūrėsiu. Va taip besinagrinėdama, kaip į tą muziejų nuo soties nuvažiuoti, užsirezervavau viešbutį (stipriai per skambiai pasakyta) Ostendėje dviem naktims (nežinau, kodėl man taip būna, bet pradedu vienu, o baigiu jau visai kuo kitu). Ir po maltiečių pergalės dienos šventimo išskubėjau namo mantelės susikrauti, o penktadienį iškart po darbo, su sumuštinių maišeliu ir kokakolos buteliuku rankose jau sėdėjau traukinyje į Briuselį, o po daugiau kaip trijų valandų – traukinyje į Ostendę.  Ostendėj griuvau į lovą ir užmigau nebodama to, kad dušas pirmame aukšte ( o aš – ketvirtame) ir kad Holivudo filmuose tokiuose viešbučiuose koks nors maniakas viešbučio gyventojas arba valdytojas pramogai žudo silpnesnius.

Kūnelis jautė, kad atvežtas prie jūros, ir ryte be jokių ožiavimųsi pusę aštuonių šoko iš lovos, į dušą pirman aukštan, į džinsus ir laukan, prie jūūūūros, kuri buvo vos už poros minučių kelio:)

Na ir ką jūs galvojat! Jūra buvo išėjusi ir palikusi didžiulius jūros arimus, po kuriuos vaikštinėjo žuvėdros:)

ir aš kaip kokia žuvėdra puoliau į tuos arimus ir patraukiau jūros ieškoti. Tie arimai visi išvagoti upeliais upeliukais, ir jei tik pusminutei sustoji, imi truputį grimzti į smėlį ir į batus ima sunktis vanduo.

Iš už miesto nugaros lindo saulė ir diena žadėjosi būti labai graži :)

(laukite tęsinio)

Advertisements

4 Comments

Filed under Keliaujam?, Malonumai, Vaizdai

4 responses to “

  1. jurga

    Ojej, kokie vaizdai! o ką žuvėdros veikia tuose arimuose? ar ten kokių mažų žuvyčių yra užsilikę, ar šiaip apžiūrinėja žemės, oi, jūros ūkį?

    • man atrodo, kad joms tiesiog nusibosta skraidyt ir skraidyt:) jos ilgisi vaikščioti ir su pavydu žiūri į žmones, bet šaligatviai ir aikštės joms pavojinga, kojas ir sparnus žmoėns gali apmindyti nepastebėję. O jūra – jau jų zona, tai kai gabaliukas jos nusausėja, jos apsimeta, kad ten jų promenada :))

  2. Aurelija

    Kadangi esu mačiusi tik Baltijos jūrą, o ta niekur neišeina, tai man tokia egzotika atrodo tie jūros pasivaikščiojimai. :)

  3. Kokios nuotraukos!!! Labai laukiu tęsinio…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s