Rūpestėliai kasdieniai

Kaip ten gražaus gyvenimo bloguose įprasta rašyti? “Būna dienų kai norisi susisukti į adijalą ir užsidegti žvakių”? Kažkaip panašiai, tik gražiagyvenimiškiau. Prisiekinėjau niekada niekur niekam nerašyti – būna dienų…

Žadėk nežadėjęs, reikalas kartais prispiria. Ir tenka rašyti …. būūūna dienų, kai taip žvėriškai tingisi. Aišku, tokių dienų man būna įtartinai labai daug, turbūt arčiau tikrovės būtų frazė – būūūna dienų, kai stebuklingai nesitingi.

Naobettačiau, aš gyvenu dabar Karalystėje ir man tingėti nedera. (tonas čia labai įkvepiantis) Turiu išnaudoti visus vakarus, savaitgalius ir laisvadienius, keliauti, domėtis, šviestis, pažinti, susipažinti ir t.t. Taigi savaitgaliais negaliu miegoti iki pietų, paskui dar dvi valandas bandyti prisiversti atsikelti, bet neatsikelti, bo vos krustelėjus link lovos pakraščio, pasigirsta mintis: džyyyyyzkokskaifasniekurneskubėti. ir kūnelis palaimingai verčiasi ant kito šono ir dar  kurį laiką kaupiasi keltis.

Tai va, negaliu to sau leisti, kai esu Dirbanti Moteris.  Nu bet būūūna dienų, kai ateina šeštasdienis ir man taip tinginsi. Tai nereiškia, kad aš nenoriu. Noriu, aišku noriu. Ir net visaip ketinu, žadu ir bandau. Jau vien dėl to, kad Kažkas nesėdėtų paskui susiraukęs mano galvoj visą savaitgalį. Netgi konkrečių veiksmų imuosi.

Pavyzdžiui, šį savaitgalį abi dienas keliavau. Tai reiškia, kad išsikuitusi šiaip ne taip jau gerokai po vidudienio iš namų, einu į stotį, kuri, ačiū Aukštybėms, pašonėj. Lipu į traukinį, vežantį į artimiausią kaimą, kelionė turi būti ne ilgesnė negu 5-20 min., kitaip – tingiu. Važiuoju iki numatyto kaimo. Išlipu. Dešimt minučių einu tolyn nuo stoties, nufotkinu vieną kokį kampą, kad keliavimas būtų tikras, tada kitas dešimt minučių einu atgal link stoties, sulaukiu traukinio ir važiuoju atgal. Tai va taip pakeliavau ir šeštadienį, ir sekmadienį. Turiu net iliustracijų. Šeštadienį nufotografavau gatvę,

sekmadienį – šventųjų parudotuvės vitriną.

 

Sekmadienį taip spėriai susisukau (nors važiavau į tolesnį traukos tašką, man rodos 20 min. važiavau), kad dar prieš tris jau buvau namuose, gulėjau palaimingai lovoj ir klausiaus knygos, skaityti pati neturiu nė pusės jėgos.

Bet šiandien savaitę pradėjau kažkokiais nelabai uoliais, nelabai nuoširdžiais ir nelabai tikroviškai skambančiais pažadais – nebetingėti ir vykdyti ten tą visą gyvenimo Karalystėje programą.  Bet gal nuo ryt….

Advertisements

5 Comments

Filed under Aktualijos

5 responses to “Rūpestėliai kasdieniai

 1. jurga

  :))) labai pažįstama rytinė būsena. Bet tai neatleidžia nuo privalomojo keliavimo ir privalomojo pokelioninio raporto, nes, žinote, ne kurie asmenys tik taip virtualiai ir keliauja… :)

  • Šian buvau susiruošus po darbo važiuoti į Strasbūrą savaitgaliui, radau net greitą traukinį ir pigų viešbutį, bet Geri Žmonės alaus paviliojo, ir alus buvo labai smagus:))) o po alaus ‘užsirašiau’ mezginio testuoti, tai dabar einu miegoti vėl neturėdama jokio supratimo, kur savaitgalis nuves:) tikiuosi, labai tikiuosi, kad toliau lovos:))

 2. žinok per 20 minučių nenuvažiuosi, teks aukot daugiau laiko :) pėsčiomis tai jau čia kitas keliavimas – reikia kojas judint smarkiai :D

 3. Jau tik nereikia…:)) O Trakai, Vievis, Lentvaris ir kiti aplinkiniai kaimai?:)
  Be to, Vilniuje nuo stoties pavažiavus kokių 10 min. galima atsidurti puikiose Rasų kapinėse, o 20 min. paėjus nuo pilies gatvės – Bernardinų kapinėse, kur tiek istorijos, kad ne kiekvienam istorijos muziejuj rasi :) o plius – ten pasijauti kaip visai ne mieste, tylu, tuščia, ir pavasaris ten ateina anksčiau negu į miestą :)

 4. o koks šaunus keliavimas… gaila, kad gyvenant ne Karalystėj sunkokoka rasti 5-20 min. trunkančią kelionę traukiniu (nebent iki Oro uosto) :D
  ir su tom knygom taip gerai sugalvojai… racionalizatore galėtum dirbt, sakau…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s