Aktualijų pot-pourri (aka popuri)

1. Kinkuoju namo palei upelį, upelis gurguliuoja, oras nuostabus, atvėso, palijo, kvepia, tik kvėpiu, tik kvėpiu, ramybė, tyla aplink.

Staiga Kažkas bakst bakst į smegenų šoną ir susiiksaitinęs sako – jaaaaautiiiiii???

Sustoju, suraukus antakius sekundę pagalvoju, tada iki ausų širdy išsišiepiu ir atsakau: jaaaaučiuuuuu :)

Kažkas patenkintas pritaria: nuuuuuuuu..sakau tau :)

Nieko stebuklingo ten nebuvo. Visiškai paprastai buvo apėmęs visiškai paprastas laimingumas. Toks, kai taip lengva. Ir taip gražu viskas, kas buvo, taip gera viskas, kas yra, taip vilioja viskas, kas bus. Vilioja, bet neskubina. Nieko daugiau ir nebuvo, tiesiog va taip ir ėjau baisiausiai laiminga ir žinanti, kad laiminga:)) Kažkas man dar priminė, kad būtų labai faina vienu ypu visus Ally McBeal sezonus vėl sužiūrėti, kokį penktą kartą:)) tada iškart sumasčiau, kad pats metas Upsai atvažiuoti pas mane ant išeiginių. Nuo savo gausybės vaikų pailsėtų, man sezonus parvežtų, sau kavos ir cigarečių pigiau nusipirktų:)) dar galėtų degalų pigiau nusipirkti, bet, skaitau, nereik gobšauti.

2. Mano sunerimimas dėl vyno veide labai užgavo širdį Miadžikui. Miadžikas ne tik pajautė visišką atskirtį, bet ir kitaip nusiminė. Aj, bet aš ją mačiau prieš porą mėnesių, nė žymelės veide, gali ramiai gyvent apgirtusi.

Jai paguodžiantis vaizdelis iš ką tik parduotuvės. Atkeliauja parduotuvėn (mažutė čia ji tokia, būtiniausiom maisto prekėm tik) babytė. Tokia tarp 75 ir 80 metų. Vienoj rankoj tašė ant ratukų, kita ranka valdingai sumojuoja pardavėjai. Aišku, žmogus garbaus amžiaus, matosi, kad jai skauda kojos, sunkiai eina…nu tai  reik pagalbos. Pardavėja mikliai prieina, išklauso, ko babytei reikia (aš, aišku, pamanau – nuuu, tai pieno, bulkos, sviesto, dešrelių…). Eeeeee..pasirodo ne.  Pasirodo reikėjo vienos pakuotės alaus škrebikių ir septynių (!!) butelių Porto!! O čia tai babytė:))) ir nė žymėlės alkogolio jos veide..na gal tik biški balse jaučiasi. Bet gal žmogus daug rūko. O gal šiaip peršalo.

3. Mane apėmus filmų karštinė, bo nusipirkau dvd grotuvą. Ir gerai, ir bogai. Blogai, bo dabar jau turbūt neprisiruošiu įsivesti tą kabelinę TV ir nelavinsiu klausos kas liečia prancūzų. O gerai, bo vėl galiu žiūrėti ką tik noriu:)) O noriu tai visko. Šian nusipirkau broliukų Coenų A Serious Man – nu nebuvau mačius, rimtai nebuvau. Dar nusipirkau Mort a Venise, kad lavinčiau klausą kas liečia prancūzų.  Na ir dar antrą Nip/Tuck sezoną, bo mėgstu serialus ir labai mėgstu žinoti – tai-kas-ten-toliau-buvo?.

O vakar pažiūrėjau A Single Man. Labai mano tipo filmas. Nieko nevyksta, tik labai daug jauti. Labai patiko. Paskui paguglinau, kas čia per filmas, nieko nebuvau apie jį girdėjus. Tai pasirodo čia diazainerio Tom Ford’o filmas! O pirkau jį dėl to, kad labai patinka Julianne Moore, ir labai graži jų su Colin Firth fotkė ant viršelio. Neapsirikau :)

Tai va ir einu su visu laimingumu filmų žiūrėt ir megzt. Žiauriai gerą daiktą mezgu. Prie kurių nors kitų aktualijų parodysiu:)) (žr. Autumn Leaves aukščiau).

Atia atia dešra bate (neatsimenu daugiau Berto atsisveikinimų) :/

3 Comments

Filed under Aktualijos, Malonumai

3 responses to “Aktualijų pot-pourri (aka popuri)

  1. jurga

    Užsirašiau tą Single Man į slaptą pražiopsotų filmų sąrašiuką, kuris kuo toliau tuo labiau įtartinai storėja, siaubas kažkoks! O babytei prašom perduoti linkėjimus, jei dar kada sutiksi :) tokiai net ir medalio kokio negaila, nieko sau – beveik dėžė porto! :D

  2. eeee….šitągi, aš palauksiu gal geriau. bijau, kad šitas namų vaizdelis mane labiau už sutuoktinio RĖKIMĄ dėl duonelės sutraumuos.

  3. upsa

    Negali upsa , kaip minimum artimiausius pora savaitgaliu :/ Sutuoktinis svyruoja tarp depresijos ir suzhverejimo (prasitarus apie planuojama vizita), visa galybe vaiku,- needy/whiny/ clingy/ overbearing/etc/etc ….Bet jei toks sheiminio gyvenimo pavyzdys taves nesutraumuotu, tai maloniai lauktume (su salyga, kad vis dar/jau turesim namus), atiduotume ir Ally McBeal, ir dar visus Draugus galetume duot, Lorelei , Modern Family ir dar gal ka gero, ko right now neprisimenu:/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s